Skocz do zawartości
  • Postów

    189
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

naXe

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    4
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez naXe

  1. Takie prośby proszę kierować w tym forum: http://fragujemy.com/forum/396-pytania-i-uwagi/
  2. Rzadko dostępny, wszelkie sprawy kierować na PW, a jeszcze lepiej na GG. Odpiszę każdemu, jak tylko będę mógł :)

  3. naXe

    [KOSZ] Off

    Przeczytaj ten temat.
  4. Serwer JB nie będzie działał w 100% dopóki nie zostaną naprawione bazy danych MySQL.
  5. Nie ma takiej możliwości ;) Przy każdej próbie naprawienia, zmiany zgodności wiesza się laptop i muszę go zrestartować :/ Dziwne trochę, ponieważ FIFA 15 na najniższych detalach działa wyśmienicie, a PES 2015 działa na średnich.
  6. Mam WIn 10 64-bitowy. Każdą grę uruchamiam w oknie, aby mieć jak najlepszą wydajność graficzną.
  7. U mnie to laptop się zawiesił przy odpaleniu, a minimalne wymagania spełnia :D
  8. Ufaj, że ktoś siłę da!

  9. Grasz na serwerze od 31 maja 2015 roku, więc nie jest to 8 miesięcy stażu.
  10. naXe

    [KOSZ] Problem z vipem

    Przede wszystkim napisać w tym dziale: http://fragujemy.com/forum/395-dzia%C5%82-techniczny/
  11. CS działa bez problemu, nie ważne jaka grafika ;)
  12. naXe

    [KOSZ] Skrobek szeryfem?

    Nazywaj tematy zgodnie z ich treścią. Popraw temat nazywając go tak, aby każdy wiedział o co chodzi. Jednoznacznie określ problematykę tematu, wyróżniając go spośród reszty. Nie dodawaj zbędnych informacji, znaków, ani emotikon w nazwie tematu. Załóż ponownie temat, uwzględniając powyższą uwagę i informacje.
  13. naXe

    [KOSZ] Problem z VIP'em

    Twój temat został przeniesiony do Archiwum. Powód: temat dotyczy bezpośrednio sklepu ( http://shop.fragujemy.com ) W celu uzyskania pomocy, skontaktuj się z supportem drogą e-mail lub PW albo załóż wątek w dziale TUTAJ. Info z kontaktu: http://shop.fragujemy.com/#kontakt Przypominamy, że support oficjalnie jest dostępny w godzinach 16-21 w dni powszednie. Zatem prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu na odpowiedź. Należy również pamiętać, aby dokładnie przedstawić swój problem, napisać ID usługi, kod SMS i tym podobne...
  14. naXe

    [KOSZ] Cziter (kumulacja XD)

    Wiadomość została wygenerowana automatycznie. Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  15. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  16. naXe

    [KOSZ] Medical dictionary

    Wiadomość została wygenerowana automatycznie. Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  17. Robiłem coś przy serwerze i zapomniałem włączyć, serwer działa już od prawie 30 minut.
  18. naXe

    [KOSZ] Witam!

    Wiadomość została wygenerowana automatycznie. Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  19. naXe

    [KOSZ] Propozycje

    Wiadomość została wygenerowana automatycznie. Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  20. Jakie są numery w scriptingu? W scriptingu są 2 rodzaje liczb, tak jak w matematyce: Liczby całe 5, 10 lub 100 Ułamki 5.5 lub 10.3 W scriptingu jest to zasadniczo ważne, jak w innych językach programowania. Zapamiętaj raz na zawsze, że komputer jak jest pusty i żeby coś zrobił - trzeba mu "wyjaśnić". Jak pracować z liczbami, gdzie są przechowywane i jak z nich korzystać? Jeśli właśnie napisałeś kod, gdzie jest liczba, to nie będzie to co ma być i kod się nie skompiluje. Wszystkie prace dane z pluginami są przechowywane w zmiennych lub tablicach. Aby utworzyć prostą zmienną, w której można umieścić jedną liczbę, należy zapisać ją (utworzyć). new g_iMyNum new - odnosi się do utworzenia (to znaczy, że jest to nowa zmienna) g_iMyNum - nazwa zmiennej (może być dowolna, ale żeby była zrozumiała i w języku angielskim (Latin)) Jak można umieścić liczbę w tej zmiennej? Bardzo prosto lub od razu po utworzeniu jej: new g_iMyNum = 5 Albo później: new g_iMyNum; g_iMyNum = 5 Później jak chcesz w kodzie pluginu przejść do dowolnej funkcji, nie twórz nowej liczby i zmiennej g_iMyNum. Tyle o liczbach całkowitych, teraz ułamki. Aby zadeklarować nową zmienną ułamkową (zmiennoprzecinkową), należy dodać słowo Float do zmiennej: new Float: g_fMyFloat Zapisywanie bez liczby może być dokładnie tak samo jak w przypadku zwykłej liczby, ale pamiętaj, że niezbędne jest określenie ułamka: new Float: g_fMyFloat = 5.5 Praca na liczbach, dodawanie, odejmowanie i inne działania matematyczne Praca z liczbami, dodawanie, odejmowanie, nie jest takie proste, a raczej tak samo jak w niższych klasach w szkole, z jedyną różnicą, że praca nie jest z liczbami i zmiennymi, w których są przechowywane. Dodawanie: new g_iNum1 = 3 new g_iNum2 = 5 new g_iSum = g_iNum1 + g_iNum2 Oznacza to, że jest to po prostu 3 + 5 = 8. Osiem jest zapisywane w zmiennej g_iSum Odejmowanie: new g_iNum1 = 8 new g_iNum2 = 5 new g_iSum = g_iNum1 - g_iNum2 Oznacza to, że jest to po prostu 8 - 5 = 3. Trzy jest zapisywane w zmiennej g_iSum Mnożenie: new g_iNum1 = 3 new g_iNum2 = 4 new g_iSum = g_iNum1 * g_iNum2 Oznacza to, że jest to po prostu 3 * 4 = 12. Dwanaście jest zapisywane w zmiennej g_iSum Dzielenie: new g_iNum1 = 15 new g_iNum2 = 5 new g_iSum = g_iNum1 / g_iNum2 Oznacza to, że jest to po prostu 15 / 5 = 3. Trzy jest zapisywane w zmiennej g_iSum Oczywiście to nie wszystkie działania, które można zrobić z liczbami, ale myślę, że znajdziecie sposoby radzenia sobie z bardziej skomplikowanymi działaniami matematycznymi, algebraicznymi i innymi. Jak wydrukować (pokazać) wiadomość dla gracza i nie tylko do niego Aby dopasować różne dane w komunikacie, są specjalne projekty, projekty dla liczb: %d / %i - Aby zastąpić liczbę całkowitą server_print("Zastapiona liczba: %d", liczba_calkowita) %f - Aby zastąpić liczbę ułamkową server_print("Zastapiona liczba ulamkowa: %f", liczba_ulamkowa) Zbiór liczb. Tablice z liczbami Do przechowywania zbioru liczb potrzebne są "Tablice". Na przykład konieczne jest, aby przechować ilość fragów gracza, nie tworząc zmiennej indywidualnie dla każdego gracza. Podczas deklarowania zmiennej, po nazwie dodaj nawiasy kwadratowe [ ] - to będzie tablica. new g_iMyFirstArray[x] X oznacza liczbę wartości, które mogą być przechowywane w tablicy (to uczyniło tzw. rozmiar tablicy) Będziemy się odnosić do pewnej części tablicy, należy określić index. (Uwaga Indeks zaczyna się od 0, a nie jednego) new g_iMyFirstArray[0] Przykład na tablicy, która zawiera kolor w formacie RGB: new g_iColor[3] g_iColor[0] = 255 // RRR g_iColor[1] = 0 // GGG g_iColor[2] = 255 // BBB Albo można też tak: new g_iColor[3] = { 255, 0, 255 }
  21. Po usunięciu nawiasów kwadratowych nie ma podpowiedzi wpisywanych natywów ;)
  22. Nie warto ;) Te statystyki są ustawione, tak, aby @Nesty mógł się pochwalić społeczności jaki on jest PRO GEJMER :D
  23. Zmienić AutoBH bo jest bezsensu. Zatrzymuje gracza podczas robienia tego BH. @Nesty pokaż mi kod tego AutoBH.
  24. naXe

    [KOSZ] Cześć!

    Czejźdź
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności