-
753 @edit: sorki nie minął jeszcze 1 dzień, dodam później :D
-
Podziel się z nami jaki rodzaj wybrałeś, czyli: nick+hasło, ip+hasło czy Steam ID :) @edit: Upewnij się że wpisane hasło jest dobre (setinfo "_pw" "hasło") w konsoli. Sprawdź zgodność nicku. http://shop.fragujemy.com/#informacjeZapoznaj się
-
744
-
Hahahah chory pojeb :D
-
Zgodzę się z Achtungiem gdyż moje też :x Co do filmiku to bardzo fajny montaż ;]
- 11 odpowiedzi
-
- skomentujecie
- tego
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Heja
-
Wakejszyn zimne czy ciepłe - i tak będą zmiany!
Kamix! odpowiedział(a) na GET temat w Komunikaty o projekcie
Pozytywnie! -
http://fragujemy.com/topic/1468-pokaż-swoja-twarz/page-7#entry160020 Zachęcam do wstawiania swoich mordek :D
-
Spróbuję i zobaczę co się stanie, edytuje jak już się przekonam. @edit Wielki props dla ziomka wyżej, wszystko działa ideolo! :) Dodawajcie na steam fragowicze: Kamix Do zamknięcia.
-
Pytania do naszych graczy - wejdź!
Kamix! odpowiedział(a) na Maciej temat w Informacje ze świata gier
Staż gry w CS: 5 lat Twoj name w owej grze: Kamix Ulubione bronie: AK-47, AWP, USP Ulubiona mapa: de_inferno, de_mirage, de_dust2 Co najbardziej cenisz w tej grze: fun z gry :D STEAM ON/OFF: On Sprzęt do gry: Monitor HP, klawiatura HP, myszka HP Ulubiony gracz: Pasha, Izak, Olofmeister -
2. :]
- 35 odpowiedzi
-
Ping: 24 ms Download Speed: 16.27 Mbps (normalnie powinno być około 25 Mbps, nie wiem dlaczego jest tak mało) Upload speed: 1.09 Mbps System: Microsoft Windows XP Professional Wersja 2002 Dodatek Service Pack 3 Komputer: AMD Athlon64 X2 Dual Core Processor 4000+ 2,11 GHz, 896 MB RAM OSTATNIO SPALIŁA MI SIĘ KARTA GRAFICZNA, lecz po odłączeniu jej nie było problemu ani z cs'em, ani ze steam'em, problem tkwi w czym innym. Od razu pytanie, opłaca się naprawiać kartę czy kupić nową? @EDIT: Karta graficzna: NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430
-
Jak dla mnie to idealna postać to evelynn i shyvana :D
-
Postów
64 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
Osiągnięcia Kamix!
-
http://fragujemy.com/topic/1468-pokaż-swoja-twarz/page-7#entry160020 Zachęcam do wstawiania swoich mordek :D
