Skocz do zawartości
  • Postów

    483
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

GAmi

Emerytowany Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    6
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez GAmi

  1. Siema
  2. Gratki ☺️
  3.  

     

     

    OOOOps I did it again!!

    1. Seba3k

      Seba3k

      I played with your heart, got lost in the game 
      Oh baby, baby 

    2. kocham koniki

      kocham koniki

      jak ja w podstawowce to monitor całowałem 

  4. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum. [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.
  5. Informacja Ze względu na to, że podczas eventu pojawiła się zbyt mała liczba uczestników konkurs został zawieszony. Osoby, które się zgłosiły, ale nie pojawiły się dzisiaj na TeamSpeaku zostają zawieszone w konkursie. Dalej można wziąć udział, jednak datę kiedy odbędzie się konkurs podamy po zgłoszeniu się odpowiedniej ilości osób.
  6.  

    Daddy COOL !!! :D 

    1. Damo

      Damo

      she's crazy like a fool

  7. Aktualizacja! Dodano nagrody!! Przesunięto datę zapisów do dnia samego konkursu.
  8. @PoLaR specjalnie dla Ciebie aktualizacja xD Wesołych Świąt kochani ❤️
  9. Zgredzi nie kumają, młodzi stali się za starzy ❤️

    DGE ?️

    1. SMIGLO

      SMIGLO

      ubrasli sie jak The Blues Brothers ale brody mogli by zgolic 

  10. Voice of Fragujemy Mamy przyjemność zaprosić wszystkich użytkowników forum do wspólnej zabawy na karaoke organizowane przez administrację serwera TS3 Data konkursu zostanie podana po zgłoszeniu się odpowiedniej ilości osób. Konkurs odbędzie się na serwerze: Ts3.fragujemy.com 1. Zgłoszenia Konkurs jest kierowany do wszystkich użytkowników forum, Żeby zgłośić się do konkursu należy umieścić post pod tym tematem: Zgłoszenia przyjmujemy do 05.05.2019 2. Zasady oceniania Ocenie będzie podlegać: czystość wykonania partii wokalnej, poprawność czytania (znajomość tekstu), wrażenia artystyczne, Występ jest punktowany przez jury od 1 do 10 Skład jury @GAmi @spod @Wujas 3. Nagrody - I miejsce - 50 zł PSC II miejsce - 30 zł PSC III miejsce - 20 zł PSC [!] Dodatkowo Jury zastrzega sobie prawo do nadania nagrody wyróżnienia w postaci VIP'a na tydzień na dowolny serwer naszej sieci. 4. Lista uczestników
  11. @OgraNee profesorowie to są na studiach Ci to pewnie magistra za 3 razem zrobili ?
  12. Wydaje mi sie, że najbardziej przez te strajki tracą dzieci, które czas jaki powinny spędzić w szkole i się uczyć, marnują na siedzenie w domu przed kompem czy innymi pierdołami. Przez to będą gorzej przygotowani do egzaminów itd. z drugiej strony wiadomo że praca nauczyciela nie jest łatwa tym bardziej, że zarabia się grosze. Jednak podpisywali umowę o pracę i tam jasno i czytelnie stawka była napisana.. więc nie rozumiem całego buntu. Ja podpisując umowę z pracodawcą nie przybiegam do niego po miesiącu ze strajkiem że chcę więcej bo jestem biedakiem... Zgodziłem się na takie warunki jak mi się nie podoba szukam czegoś innego gdzie jestem w stanie zarobić wiecej.
  13. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum. [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.
  14. Widzę, że propozycja nie spotkała się z pozytywnym odzewem więc sory @OgraNeeale tyralni nie będzie.
  15.  

     

    "I'm only human after all "

  16.  

    1. ☆ luizkaa3 ☆

      ☆ luizkaa3 ☆

      jak umknęła nam

      ta mała różnica

      przeciwny biegun

      ❤️

  17. GAmi

    [KOSZ] Hey, hi, hello

    Siema, miłej zabawy z nami na sieci
  18. Spod to Kot jeśli chodzi o robienie awatarów :D

    1. spod

      spod

      Gimp level 1

    2. Seba3k

      Seba3k

      Zaje..ste ? ja tes chce ?

  19.  

    Palę fajki tak jakbym palił fajki xDD

  20. GAmi

    [KOSZ] Usunięcie kanału

    Wiadomość została wygenerowana automatycznie. Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum. [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.
  21. Gwiazda jest tylko JEDNA!

     

    Oświadczam, iż wszystkie inne samozwańcze Gwiazdki bezprawnie przypisują sobie ten tytuł. 

     

     

     

     

    Jak coś to tylko żarciki kochani, niemniej jednak nie polecam rozpoczynać wojny :D

     

    1. Pokaż poprzednie komentarze  18 więcej
    2. Seba3k

      Seba3k

      Zastraszonych chłopców xdd

      Poza tym wszystkim po co się dalej kłócić?

      @spod Organizujemy galę w Spodku co ty na to?

       

      PS. Fragujemy Wojna Gwiazdy z pgwiazdy  ?

    3. Świnka Peppa

      Świnka Peppa

      Nadal czekam na zmianę statusu. ;>

    4. GAmi

      GAmi

      @Świnka Peppa 

       

      Nie ma takiej możliwości :* 

  22.  

    Jestem tak oldschoolowy, że pisze rymy ołówkiem

    i tak 18-nastki zapraszają na domówkę! ;))

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. GAmi
    3. Bersiak!

      Bersiak!

      "Mam trójkę z przodu, z tyłu czwórka to stylu wulkan
      Wersy jak lawa ciągle płyną przez podwórka."

    4. Seba3k

      Seba3k

      "Fantazja cię porywa" z tym po "i" xd :P

  23. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum. [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności