-
Postów
483 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
6 -
Darowizny
0.00 PLN
Treść opublikowana przez GAmi
-
OOOOps I did it again!!
-
Zgredzi nie kumają, młodzi stali się za starzy ❤️
DGE ?️
-
Gwiazda jest tylko JEDNA!
Oświadczam, iż wszystkie inne samozwańcze Gwiazdki bezprawnie przypisują sobie ten tytuł.
Jak coś to tylko żarciki kochani, niemniej jednak nie polecam rozpoczynać wojny
- Pokaż poprzednie komentarze 18 więcej
-
Zastraszonych chłopców xdd
Poza tym wszystkim po co się dalej kłócić?
@spod Organizujemy galę w Spodku co ty na to?
PS. Fragujemy Wojna Gwiazdy z pgwiazdy ?
-
-
-
Jestem tak oldschoolowy, że pisze rymy ołówkiem
i tak 18-nastki zapraszają na domówkę!

-
Pączki? Hmmm..
