-
Oj Nesty ale po co sie srasz xd ja nie placze tylko mowie, ze ludzie z nadzieja czekaja na serwer, ja mam wyjebane
-
mocne że tyle lat już minęło, ludzie już maja dzieciaki czy coś ale serwera nadal nie ma xd
-
odpalajta maszyne a nie
-
oj popykałbym sobie jak za dawnych lat
-
Myśl sobie co chcesz,mi sie dyskutowac nie chce
-
1. Wiek:17 2. Nick w MTA:Becze[R] 3. Umiejętność strzelania (0-10) :8 4. Umiejętność prowadzenia (0-10):8 5 Umiejętność pilotażu (0-10) : 7 6. Znajomość mapy GTA SA (0-10) :10 7. Rola (strzelec/kierowca) :Strzelec 8. TS3+ Mikrofon (Tak/Nie) :Tak 9. Składki na bazę, lub inne elementy gry (Tak/Nie) :Tak 10. Opowiedz nam coś o sobie, podaj kilka argumentów, dlaczego Nas wybrałeś ! :Mam na imię Jakub i mieszkam w okolicach Warszawy.Interesuję się siatkówką i piłką ręczną.Na Fragujemy gram już od ponad 2 lat.W ostatnim czasie nie byłem na nim w ogóle widziany.Miesiąc temu miałem powrócić na serwer,ale nie było mnie w domu,bo byłem na wakacjach,ale teraz mogę zapewnić,że wracam na serwer. Wybrałem was między innymi,ponieważ grałem już z wami w grupie,a grało się świetnie;> 11. Grupy w których byłeś (opcjonalnie) :GM,SVM,Scota,SM
- 47 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- grupa
- rekrutacja
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Jestem graczem: nocnym/dziennym i czasami porannym. Nick jakiego używasz: Becze[R] Wiek: 16 Staż gry na serwerze:Ponad rok. Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK Czy kiedykolwiek sprawowałeś jakąkolwiek funkcję na MTA?: NIE Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać Pre-Moderatorem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ] -Bardzo często widać mnie na serwerze. -Nie wdaję się w kłótnie z innymi graczami. -Zawsze staram się odpowiadać na pytania graczy. -Myślę,że jestem ogarniętą osobą. -Jestem miłym chłopakiem z dużym poczuciem humoru. -Chętnie uczę się nowych rzeczy. W jakim dniu oraz godzinie możesz odbyć rozmowę kwalifikacyjną na serwerze TS3: Mogę dzisiaj od 16 do 23.Oczywiście jest to kwestia dogadania się.
-
Ja też tak mam,ale zabija mnie losowo.
-
No to fajnie się bawiliście ;D
-
Jeśli ludzie narzekają na to,że nie można zmienić broni to nie widze problemu aby zmienić przycisku przyklejania.Przecież żadnej różnicy nie będzie.
-
Jestem graczem: nocnym / dziennym a w weekendy porannym. Nick jakiego używasz: Becze[R] Wiek: 16. Staż gry na serwerze: Ponad rok. Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK Czy kiedykolwiek sprawowałeś jakąkolwiek funkcję na MTA?: NIE Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać Pre-Moderatorem: -Jestem sympatycznym chłopakiem z dużym poczuciem humoru.Często zdarza mi się poprawiać atmosferę w gronie znajomych. -Staram się pomagać graczom gdy mają jakieś pytania. -Bardzo rzadko zdarza mi się uczestniczyć w kłótniach na serwerze. -Myślę,że jestem osobą kulturalną -Na serwerze jestem dość aktywny. W jakim dniu oraz godzinie możesz odbyć rozmowę kwalifikacyjną na serwerze TS3: Od poniedziałku do piątku w godzinach 16/17 do 21/22.A w weekendy od 10 do 23.
-
Tyle ile będzie trzeba.Śpieszy ci sie gdzieś,że tak szybciutko chcesz grać na serwie?Pare dni,godzin ciebie nie zbawi
-
Narzekacie tak bo start miał być o takiej godzinie.Niedość,że Nesty i Heisen musieli spisywać wszystko od nowa to jeszcze ustawiać spawny aut itp.Zaznaczyć trzeba to,że spędzili nad tym niecały tydzień a wy nadal płaczecie bo za długo.Ciekaw jestem w ile wy byście się wyrobili będąc na ich miejscu
-
Jestem graczem: nocnym/dziennym/porannym. Nick jakiego używasz: |SM|Becze[R] Wiek:16 Staż gry na serwerze:Ponad rok. Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK dostałem muta. Czy kiedykolwiek sprawowałeś jakąkolwiek funkcję na MTA?: NIE Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać Pre-Moderatorem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ] -Chętnie pomagam graczom na serwerze. -Jestem miłym i pomocnym chłopakiem z dużym humorkiem. -Wydaje mi się,że od Września tamtego roku(w którym pisałem podanie na moderatora)poprawiłem swoje zachowanie. -Nie wdaję się w kłótnie itp.
- 39 odpowiedzi
-
- szybka
- rekrutacja
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Postów
34 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
