Skocz do zawartości
  • Postów

    34
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

beczer

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Informacje profilowe

  • Imię
    Kuba
  • Płeć
    Mężczyzna

Informacje o fragowiczu

  • Nick na sieci
    Beczer
  • Ulubiony serwer
    CS 1.6 - 4FUN

Ostatnie wizyty
 1931

Osiągnięcia beczer

Biegły Fragowicz

Biegły Fragowicz (10/14)

  • 10 lat z nami!
  • Pierwszy post
  • Współpracownik Unikat
  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Tydzień z nami!

Najnowsze odznaki

 12

Reputacja

  1. Oj Nesty ale po co sie srasz xd ja nie placze tylko mowie, ze ludzie z nadzieja czekaja na serwer, ja mam wyjebane
  2. mocne że tyle lat już minęło, ludzie już maja dzieciaki czy coś ale serwera nadal nie ma xd
  3. odpalajta maszyne a nie
  4. oj popykałbym sobie jak za dawnych lat
  5. Myśl sobie co chcesz,mi sie dyskutowac nie chce
  6. 1. Wiek:17 2. Nick w MTA:Becze[R] 3. Umiejętność strzelania (0-10) :8 4. Umiejętność prowadzenia (0-10):8 5 Umiejętność pilotażu (0-10) : 7 6. Znajomość mapy GTA SA (0-10) :10 7. Rola (strzelec/kierowca) :Strzelec 8. TS3+ Mikrofon (Tak/Nie) :Tak 9. Składki na bazę, lub inne elementy gry (Tak/Nie) :Tak 10. Opowiedz nam coś o sobie, podaj kilka argumentów, dlaczego Nas wybrałeś ! :Mam na imię Jakub i mieszkam w okolicach Warszawy.Interesuję się siatkówką i piłką ręczną.Na Fragujemy gram już od ponad 2 lat.W ostatnim czasie nie byłem na nim w ogóle widziany.Miesiąc temu miałem powrócić na serwer,ale nie było mnie w domu,bo byłem na wakacjach,ale teraz mogę zapewnić,że wracam na serwer. Wybrałem was między innymi,ponieważ grałem już z wami w grupie,a grało się świetnie;> 11. Grupy w których byłeś (opcjonalnie) :GM,SVM,Scota,SM
  7. Jestem graczem: nocnym/dziennym i czasami porannym. Nick jakiego używasz: Becze[R] Wiek: 16 Staż gry na serwerze:Ponad rok. Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK Czy kiedykolwiek sprawowałeś jakąkolwiek funkcję na MTA?: NIE Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać Pre-Moderatorem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ] -Bardzo często widać mnie na serwerze. -Nie wdaję się w kłótnie z innymi graczami. -Zawsze staram się odpowiadać na pytania graczy. -Myślę,że jestem ogarniętą osobą. -Jestem miłym chłopakiem z dużym poczuciem humoru. -Chętnie uczę się nowych rzeczy. W jakim dniu oraz godzinie możesz odbyć rozmowę kwalifikacyjną na serwerze TS3: Mogę dzisiaj od 16 do 23.Oczywiście jest to kwestia dogadania się.
  8. Ja też tak mam,ale zabija mnie losowo.
  9. beczer

    [KOSZ] Nocne Atrakcje

    No to fajnie się bawiliście ;D
  10. Jeśli ludzie narzekają na to,że nie można zmienić broni to nie widze problemu aby zmienić przycisku przyklejania.Przecież żadnej różnicy nie będzie.
  11. No i fajnie
  12. Jestem graczem: nocnym / dziennym a w weekendy porannym. Nick jakiego używasz: Becze[R] Wiek: 16. Staż gry na serwerze: Ponad rok. Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK Czy kiedykolwiek sprawowałeś jakąkolwiek funkcję na MTA?: NIE Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać Pre-Moderatorem: -Jestem sympatycznym chłopakiem z dużym poczuciem humoru.Często zdarza mi się poprawiać atmosferę w gronie znajomych. -Staram się pomagać graczom gdy mają jakieś pytania. -Bardzo rzadko zdarza mi się uczestniczyć w kłótniach na serwerze. -Myślę,że jestem osobą kulturalną -Na serwerze jestem dość aktywny. W jakim dniu oraz godzinie możesz odbyć rozmowę kwalifikacyjną na serwerze TS3: Od poniedziałku do piątku w godzinach 16/17 do 21/22.A w weekendy od 10 do 23.
  13. beczer

    [KOSZ] Nowa wersja serwera!

    Tyle ile będzie trzeba.Śpieszy ci sie gdzieś,że tak szybciutko chcesz grać na serwie?Pare dni,godzin ciebie nie zbawi
  14. beczer

    [KOSZ] Nowa wersja serwera!

    Narzekacie tak bo start miał być o takiej godzinie.Niedość,że Nesty i Heisen musieli spisywać wszystko od nowa to jeszcze ustawiać spawny aut itp.Zaznaczyć trzeba to,że spędzili nad tym niecały tydzień a wy nadal płaczecie bo za długo.Ciekaw jestem w ile wy byście się wyrobili będąc na ich miejscu
  15. Jestem graczem: nocnym/dziennym/porannym. Nick jakiego używasz: |SM|Becze[R] Wiek:16 Staż gry na serwerze:Ponad rok. Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK dostałem muta. Czy kiedykolwiek sprawowałeś jakąkolwiek funkcję na MTA?: NIE Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać Pre-Moderatorem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ] -Chętnie pomagam graczom na serwerze. -Jestem miłym i pomocnym chłopakiem z dużym humorkiem. -Wydaje mi się,że od Września tamtego roku(w którym pisałem podanie na moderatora)poprawiłem swoje zachowanie. -Nie wdaję się w kłótnie itp.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności