Skocz do zawartości
  • Postów

    122
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

SharK

Emerytowany Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

O SharK

  • Urodziny 08.12.1992

Informacje profilowe

  • Płeć
    mężczyzna

Informacje o fragowiczu

  • Ulubiony serwer
    4fun

Ostatnie wizyty
 1033

Osiągnięcia SharK

Regularny Fragowicz

Regularny Fragowicz (8/14)

  • Pierwszy post
  • Współpracownik Unikat
  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Popularny Unikat
  • Tydzień z nami!

Najnowsze odznaki

 90

Reputacja

  1. Zamówiłem kompa i nie mogę się doczekać jak od przyszłego tygodnia się o tym przekonam wszystkim :)
  2. A ja lubię głos, który każe mi rozbroić pakę. Wiem, że paka do mnie przemawia wtedy i chce być rozbrojona, co sprawia, że wiem, że czynię dobro grając w CT i zachęca mnie to do wielkich poświęceń aby tylko jej nie zawieść - zamiast czajenia się z awp po drugiej stronie mapy byle zachować broń. SHAME ON THOSE WHO DOESNT UNDERSTAND SACRIFICE!
  3. Taką czapkę zbyt łatwo ustrzelić ;)
  4. +2
  5. - Największy statsiarz na serwerze - Tal - Mistrz AWP - M@trix - Pupilek serwera - wix / Ostra/ talk dirty to me - Serwerowa ofiara losu - Nie ma większej ode mnie :( ALE NIECH BĘDZIE Młodsza - Ulubiony admin - szubi84 (<3)
  6. SharK

    [KOSZ] Spam

    Mapki spoko, ale jak usłyszę WHAM jeszcze na serwie to będę żygał jak kot
  7. Tak właśnie imprezują internety :P Spoko :)
  8. A nie wiem nawet
  9. Mam to samo. Właśnie też googlowałem. Podmieniałem obrazek i nic.
  10. Może mi ktoś napisać jak wrzucić swój obrazek, żeby był pod sprayem?
  11. SharK

    [KOSZ] Spray

    Może mi ktoś napisać jak wrzucić jakiś swój obrazek, żeby był pod sprayem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności