-
Zamówiłem kompa i nie mogę się doczekać jak od przyszłego tygodnia się o tym przekonam wszystkim :)
-
A ja lubię głos, który każe mi rozbroić pakę. Wiem, że paka do mnie przemawia wtedy i chce być rozbrojona, co sprawia, że wiem, że czynię dobro grając w CT i zachęca mnie to do wielkich poświęceń aby tylko jej nie zawieść - zamiast czajenia się z awp po drugiej stronie mapy byle zachować broń. SHAME ON THOSE WHO DOESNT UNDERSTAND SACRIFICE!
- 27 odpowiedzi
-
- odliczanie
- glosowe
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Taką czapkę zbyt łatwo ustrzelić ;)
-
- Największy statsiarz na serwerze - Tal - Mistrz AWP - M@trix - Pupilek serwera - wix / Ostra/ talk dirty to me - Serwerowa ofiara losu - Nie ma większej ode mnie :( ALE NIECH BĘDZIE Młodsza - Ulubiony admin - szubi84 (<3)
-
Mapki spoko, ale jak usłyszę WHAM jeszcze na serwie to będę żygał jak kot
-
A nie wiem nawet
-
Mam to samo. Właśnie też googlowałem. Podmieniałem obrazek i nic.
-
Może mi ktoś napisać jak wrzucić swój obrazek, żeby był pod sprayem?
-
Może mi ktoś napisać jak wrzucić jakiś swój obrazek, żeby był pod sprayem?
-
Postów
122 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
