Miło mi zakomunikować że specjalnie dla naszych najlepszych na świecie graczy 4Fun zaplanowaliśmy szalony wieczór pośród mrocznych i upiornych mapek. W dniach 30-31.10 w godzinach od 20:00 do 24:00 (z opcją przedłużenia). W godzinach tych zagracie zarówno popularne mapki w wersji nocnej jak i nowe zupełnie mapy nigdy nie goszczące jeszcze na naszym serwerze. W tych godzinach MC będzie podmieniony i mozliwe będzie votowanie tylko mapek wgranych specjalnie na tą okazje.
Lista map na chwilę obecną:
- aim_dust_night_v3
- awp_derkness
- cs_assault_shadow
- cs_castle_nightV2
- cs_evilcrazy
- cs_horror2
- cs_usherhouse
- cs_voodoo
- de_dark_city
- de_dust2_night_by_play
- de_inferno_night_gsu
- de_midnight_13th
- de_night_assault
- de_nuke_midnight
- de_resident_evil_v2
- fy_cemetery
- fy_desert_night
- fy_ice_night
Idąc śladem wielkiego wodza naszego serwera Zombie Infection zwanego Pędzącym Koniem a dla znajomych poprostu Harmuś postanowiłem po małych modyfikacjach przenieść jego pomysł na konkurs na serwer 4Fun. Każdy z graczy grający na mapkach z listy powyżej na koniec mapki robi ss'y swoich statystyk. Osoba która po zsumowaniu statystyk z ss'ów będzie miała najwięcej zabić otrzyma jako nagrodę usługę VIP na okres 30dni, dodatkowo osoba ta będzie mogła jednorazowo zaproponować 2 mapki do MC dziennego, drugie miejsca będą nagradzane Usługą VIP na 15dni i możliwością zaproponowania 1 mapki do MC dziennego. Zwyciężcy będą wyłonieni osobno 30.10 i 31.10. Tak więc do zgarnięcia są 2 nagrody za 1 miejsce i 2 nagrody za 2 miejsce. Nagrodę można za moją akceptacją przekazać dowolnemu graczowi naszego serwera.
ps.: Jeżeli ktoś ma jakieś propozycje mapek na te 2 wieczory to proszę śmiało pisać :)