Witam otóż po mojej dłuższej nie obecności spowodowanej ciężkim wypadkiem i przebiegiem choroby wpadłem
niedawno na serwer widzę roundsoundy świąteczne zamiast paki choineczka
a gdyby tak dodać jeszcze plugin padającego śniegu oraz na głowach czapeczki mikołaja ???
jaka jest opinia na ten temat . Pozdrawiam ~LoW`