Skocz do zawartości
  • Postów

    54
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Bonzo123321

Emerytowany Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Bonzo123321

  1. Bonzo123321

    [KOSZ] Propozycja

    Jest to jeden z elementów tego moda jakby nie było, skoro jest coś takiego jak baza a nie można jej zniszczyć to myślę ze da się przeboleć to, że ktoś czasem przykampi.
  2. W większości tak to wygląda ale kto wie :D
  3. Imię: Dawid Wiek: 18 Od kiedy u nas grasz: Sierpień 2015 Gram na serwerze: MTA DayZ głownie ale czasem bywam też na 1.6 ZM. Za co cenisz naszą sieć:Głównie za atmosfere i doświadczenie. Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem:Już jakis czas gram na waszych serverach, cenie tą sieć i chciałbym zostać jak najdłużej. Inne informacje o sobie: Interesuje się sportem i muzyką. Lubie grać w gry, głównie survivalowe ale też CS (GO i 1.6) wpasowuje się w moje gusta, no i dzięki temu poznałem tą sieć.
  4. Chcę: zmienić grupe (z grupy YungBoyzzz na grupe YungBoys) Link do kupionej bazy: http://fragujemy.com/topic/40621-%C5%9Brednia-baza-skin-grupowy/ Kod zwrotny z SMS: 7724FS
  5. Bonzo123321

    [KOSZ] Propozycje

    Co do pierwszego punktu to jak dla mnie bez sens dopóki można kopiować a reszta spk.
  6. Bonzo Tiger V2 :D
  7. Post powinien być w humor w sumie :D
  8. https://www.youtube.com/watch?v=cTWgF8RDzWI
  9. gicior
  10. 1. Zbędne 2. Tyle co jest wystarczy 3. Tak 4. Nie
  11. Bonzo123321

    [KOSZ] sprawa

    Otwierać można na "t" tzn czacie "say" /open"haslo" a co do zamykania to /close"haslo". / open + haslo razem tak samo z close O namiot z itemkami pisz do Heisenberga.
  12. 1. Tak. (Czasem w zlagowanego gościa trzeba nawet strzelac 3 strzaly z obecnej m110) 2. Było. 3. Będzie w bazach więc po co jeszcze w autach. 4. Zbędne. 5. Nie / Aut jest dużo, jak dla mnie zbędne. 6. Nie / O to chodzi żeby się obawiać. :) 7. Tak. 8. Nie / Jest glue więc po co strzelanie z aut. :) 9. Tak. 10. Nie / Obecny sanchez pasuje do klimatu DayZ.
  13. 1. Jak najbardziej na tak, bardzo fajne urozmaicenie. 2. Jak dla mnie to zbędne. 3. Duże tak ale bez przesady żeby dodawać do baz. Myślę, że kupno za 8 czy 11zł byłoby spk.
  14. Ważne ze klimat wrócił, czekam z ręka w gaciach.
  15. Tak wiem
  16. Bonzo123321

    [KOSZ] bag

    Z plecakami jest spk. Duzo rodzajów + niecieżko znalesc najwieksze
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności