-
Jest to jeden z elementów tego moda jakby nie było, skoro jest coś takiego jak baza a nie można jej zniszczyć to myślę ze da się przeboleć to, że ktoś czasem przykampi.
-
W większości tak to wygląda ale kto wie :D
-
Imię: Dawid Wiek: 18 Od kiedy u nas grasz: Sierpień 2015 Gram na serwerze: MTA DayZ głownie ale czasem bywam też na 1.6 ZM. Za co cenisz naszą sieć:Głównie za atmosfere i doświadczenie. Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem:Już jakis czas gram na waszych serverach, cenie tą sieć i chciałbym zostać jak najdłużej. Inne informacje o sobie: Interesuje się sportem i muzyką. Lubie grać w gry, głównie survivalowe ale też CS (GO i 1.6) wpasowuje się w moje gusta, no i dzięki temu poznałem tą sieć.
-
Chcę: zmienić grupe (z grupy YungBoyzzz na grupe YungBoys) Link do kupionej bazy: http://fragujemy.com/topic/40621-%C5%9Brednia-baza-skin-grupowy/ Kod zwrotny z SMS: 7724FS
-
Co do pierwszego punktu to jak dla mnie bez sens dopóki można kopiować a reszta spk.
-
Bonzo Tiger V2 :D
-
Post powinien być w humor w sumie :D
-
https://www.youtube.com/watch?v=cTWgF8RDzWI
-
gicior
-
1. Zbędne 2. Tyle co jest wystarczy 3. Tak 4. Nie
-
Otwierać można na "t" tzn czacie "say" /open"haslo" a co do zamykania to /close"haslo". / open + haslo razem tak samo z close O namiot z itemkami pisz do Heisenberga.
-
1. Tak. (Czasem w zlagowanego gościa trzeba nawet strzelac 3 strzaly z obecnej m110) 2. Było. 3. Będzie w bazach więc po co jeszcze w autach. 4. Zbędne. 5. Nie / Aut jest dużo, jak dla mnie zbędne. 6. Nie / O to chodzi żeby się obawiać. :) 7. Tak. 8. Nie / Jest glue więc po co strzelanie z aut. :) 9. Tak. 10. Nie / Obecny sanchez pasuje do klimatu DayZ.
-
1. Jak najbardziej na tak, bardzo fajne urozmaicenie. 2. Jak dla mnie to zbędne. 3. Duże tak ale bez przesady żeby dodawać do baz. Myślę, że kupno za 8 czy 11zł byłoby spk.
-
Ważne ze klimat wrócił, czekam z ręka w gaciach.
-
Postów
54 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN

