Jump to content

Vesp3r

Emerytowany Fragowicz
 • Content Count

  144
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

60 Przyzowita

4 Followers

About Vesp3r

 • Rank
  Aktywny fragowicz

Profile information

 • Name
  Kacper
 • Sex
  mężczyzna
 • City
  Wadowice

Information about Fragowicz

 • Nick
  Vesp3r!
 • Favorite server
  CS:GO - ONLY AWP

Recent Profile Visitors

1,548 profile views
 1. +jesteś dojrzały jak na swój wiek ponieważ nigdy nie było z Tobą problemów jak ktoś zwracał Ci uwagę odpowiadałeś kulturalnie i poprawiałeś swój błąd ( oczywiście to nie były jakieś duże przewinienia) +staż gry +nie rządzą tobą emocje +jesteś mega sympatyczną osoba To że nie sprawowałeś posady admina nigdy wcześniej to nie jest minus bo każdy kiedyś zaczynał i każdy był zielony w tym temacie. Nie jest to trudne do nauczenia więc myślę 1-2 dni i wszystko ogarniesz. Jestem na TAK!
 2. Nick:Hi, I am Vesp3r! Planowana data urlopu: 13.10.20.11 Powód urlopu: Sprawy prywatne spowodowane przez pandemie, głównie chodzi o prace która teraz zabiera mi 90% mojego czasu. Uwagi: Get, danse i LovelyBoy znają szczególy.
 3. Forum zrobiłeś tylko pod podanie a gdybyś na forum poświecił tydzień to już by to wyglądało inaczej, na serwerze widziałem Cię parę razy, za mały staż gry na serwerze. Pograj jeszcze trochę, zapoznaj się z ludźmi na serwerze, bo jesteś obiecującą osobą po prostu musisz poświęcić trochę więcej czasu. Aktualnie jestem na nie.
 4. Nick: Hi, I am Vesp3r Planowana data urlopu: Na serwerze nie ma mnie jakoś od połowy czerwca, początku lipca jak dobrze pamiętam. Powód urlopu: Powodem mojej nieobecności są komplikacje które były spowodowane wyjazdem służbowym za granice w czasach epidemii. Byłem zapewniany ze z delegacji wrócę po tygodniu ale Dania w dniu albo dzień wcześniej (już nie pamiętam) naszego wyjazdu zaczęła wszystko komplikować (tutaj nie chce się rozpisywać bo uważam że to są sprawy prywatne ale gdyby np. GET albo Waster potrzebowali wyjaśnień to z nimi mogę porozmawiać ale jak wrócę do kraju, bo teraz internet mi na to nie pozwala). Teraz czekamy na koniec kwarantanny w Niemczech oraz wyniki i z tego co nam mówili jeżeli wszystko będzie dobrze do domu wrócę około 30.08. Uwagi: Jak wiedziałem, że nie wrócę tak jak pisałem poprosiłem Kociaczek aby przekazała informacje do GET'a ponieważ internet tak wolno chodził, że forum nie mogło mi się załadować.
 5. Siemka Jak tu nie być na tak misio ! +wiek +mega kulturalna osoba +często widzę Cie na serwerze +wprowadzasz mega miła atmosferę
 6. Nick: Vesp3r Planowana data urlopu: 12.06-(prawdopodbnie) 20.06 Powód urlopu: Delegacja Uwagi: jeżeli będę miał czas między szkoleniami i internet pozwoli będę wchodził na serwer
 7. Jak sobie demko obejrzycie to widać że całe enemy było afk
 8. Potrzebujemy adminów wiec warto dać ci szansę, + nie stwarzałeś problemów na serwerze + kultura osobista - forum + czas gry, blisko rok na serwerze - mikrofon (nigdy nie słyszałem jak rozmawiasz, a admin musi posiadać i używać mikrofonu)
 9. Jak mam być szczery to mam trochę mieszane uczucia ponieważ napisałeś że upominasz innych graczy za łamanie regulaminu, a jak ja kiedyś upominałem Cię dwa razy żebyś wyszedł z respa to usłyszałem "a co ty mi możesz zrobić?". -wiek +/-aktywność na serwerze -aktywność na forum Jestem bardziej przychylny na nie, niech się reszta osób wypowie
 10. Jestem na tak, a dlaczego? + duży staż, + często Cię widzę, + nie było z Tobą problemów, +wiek -forum
 11. Początkowo byłem na nie bo jednak jest parę minusów ale po rozmowę myślę ze warto dać ci szanse. Z rozmowy wywnioskowałem ze raczej sobie poradzisz, wydajesz się odpowiedzialny i ze będziesz potrafił podejmować decyzje bezstronnie. Masz też doświadczenie w byciu adminem z tego co mi mówiłeś. Ważne żebyś tylko nadrobił czas gry na serwerze i lekko podciągnął aktywność na forum.
 12. Konto dla podania ale to jest jedyny minus. Luso zrezygnował więc potrzebujemy ludzi. Dominik jest mega miła i sympatyczna osobą. Jest także kulturalny i wydaje się , że ma "olej" w głowie. Często widzę go na serwerze, praktycznie za każdym razem jak jestem. Zna regulamin i dość często przypomina innym o jego istnieniu. Myślę, że warto dać mu szansę.
 13. To nie zależy od tego po jakim czasie zmienia się mapa, to jest wina csgo a nie serwera.
 14. Masz 5h na serwerze, nie kojarzę Cie wgl i z tego co wiem to rekrutacja jest zamknięta. Na chwilę obecna na NIE
 15. Perma na pewno dajesz dobrze
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy