Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Procesor: i5-9600K
Chłodzenie procesora: Grandis 2
Płyta główna: Z390 Gaming X
Karta graficzna: PNY GeForce GTX 1060 6GB
Zasilacz: Silentium PC 650W Supremo FM2 Gold
Dysk: Samsung 250GB 970 EVO m.2 + dodatkowy dysk 256gb
Pamięć RAM: łącznie 32gb 3000MHz (16gb HyperX Fury CL16, 16gb Corsair Vengeance CL15)
Obudowa: Fractal Design Meshify C Blackout

 

Co myślicie o takim sprzęcie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy za ile :D sam sprzęt do gierek w FHD na średnio wysokich powinien te 60fps wyciągać, chyba że cs to pewnie lepiej. (16gb HyperX Fury CL16, 16gb Corsair Vengeance CL15) przy takich połączeniach trzeba pamiętać, że wolniejsze kości nie przyspieszą do szybszych tylko te szybsze zwolnią. Ale to raczej marginalna różnica której zwykły użytkownik nie odczuje i polecałbym raczej zakup kości o takich samych częstotliwościach/opóźnieniach. 

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, ja bym zmienił kartę na coś nowszego nawet już tego GeForce RTX 3060 12GB, i jak dla mnie zasilacz coś z wyższej półki. Bo Sailentium ma niby w miarę git zasilacze, ale przy tym nie ma co oszczędzać i poleciał bym w jakiegoś be quieta. SSD ostatnio kupiłem 1tb od kingstona KC3000, ma bardzo dobre prędkości odczytów jak za cenne 300 ziko :D

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kasto napisał:

Zależy za ile

 

za 1700 zł jest do kupienia sporo?

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Wheatley kolega w potrzebie

 

Edytowane przez Letaryat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Letaryat napisał:

@ Wheatley kolega w potrzebie

 

Wziąłbym ten zestaw, do cs2 będzie ok

Edytowane przez Wheatley
Dobra nie skumałem
  • Ustrzel fraga! (+) 1
  • Serduszko fragowe (+) 1
  • Ekstra 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, BEST 4K4 BOSS napisał:

 

za 1700 zł jest do kupienia sporo?

uczciwa cena, nówki lepszego zestawu raczej nie kupisz, ale też zależy do czego głównie kompa chcesz wkorzystać i czego oczekujesz

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez pogo
      Siema,
       
      Mam zamiar kupić w końcu nowy pc, 2 lata temu komputer mi klęknął i od tego czasu praktycznie peceta nie uzywalem. Chciałbym kupić coś niedrogiego, używanego. Budżet mam 500 euro, czyli teraz jakieś 2.3 tysiąca złotych. Nie chce żadnego mocarnego sprzętu, jedynie wystarczający aby pograć w 1.6, GO, ewentualnie żeby wiedźmin latał, bo jeszcze nie zdążyłem w niego zagrać XD
       
      Kumpel polecał mi to więc prezesura może ocenić, czy to dobry wybór; https://www.olx.pl/d/oferta/gwarancj-i5-10100f-gtx-1660-ti-16gb-ddr4-ssd-komputer-do-gier-i3-10105-CID99-IDS9LPf.html
       
      Dzięki i pozdro wszystkim  
    • Przez JokerS
      Witam! Mam prośbe bo chcialbym kupic ta gre ale nie wiem czy sie oplaca. Poniewaz duzo kolegow mi powiedzialo ze to strata kasy. Moze ktos mi podpowie co sadzi na ten temat?
    • Przez JOKER1983
      meczy mnie ten temat już jakiś czas aż w końcu postanowiłem napisać posta na ten temat dotyczy się sprawa  adminów serwera zm co oni rozumieją przez podkładanie się bo miałem kiedyś taka sytuacje z Jasiem dostałem od niego bana za podkładanie się bo zgłosiło mu to kilku graczy ze to uczyniłem po rozmowie z jasiem na steamie obejrzał demko i stwierdził ze to nie do końca było podłożenie tylko jak to napisał chciałem być takim rambo i samemu rozwalić zombi a ze ktoś pchnął na mnie zombi z drugiego końca mapy i zaraził mnie jasio pewnie  kojarzy to sytuacje ale nie chodzi mi konkretnie o sytuacje bo pretensji o to nie mailem tylko ogólnie jak to wygląda ze strony adminów nie widzi całego zajścia  tylko widzi co się dzieje na serwie np początek rundy admin jest na drugim końcu mapy a akcja rozgrywa się w innym miejscu zombi zaraza 1 i bamba i często widziałem ze poleciał ban za podkładkę a nie musiała to być podkładka
       
       
      nie chce nikomu zaszkodzi w tym poście chodzi mi CHillu o ta sytuacje co się kłóciliśmy ze to była podkładka z twojej strony ja twierdziłem ze podłożyłeś się a ty ze nie dla mnie osoba która wychyla się po za szereg innych i podchodzi bliżej niż inny i zostaje zarażana to dla mnie podkładka mimo ze nie zrobiłeś tego celowo tylko chciałaś być jak to napisał jasio taki rambo
      każdy ocenia sytuacje inaczej dla jednego podkładka dla innego nie
       
      http://217725.node2.pukawka.pl/hltv-1504022320-zm_battleground_foda-1428009600-1428011640.zip
       
      to jest link do tego demka i miało to miejsce w 4 rundzie czas około 8;15 i dalej tez było kilka takich sytuacji
       
      dodam ze  chillu jako admin jest bardzo dobry
       
      Proszę o wypowiedzi tylko samych adminów i  nie zamykajcie  tematu na razie
       
       
      i jeszcze jedno
      czy to jest podkładanie się jak człowiek się zarazi specjalnie żeby tylko nabić pkt zombi mimo ze nie ma ani szalonego ani granata  bo jest kilka osób co tak specjalnie robią
       
      jest polowanie zombi gdzieś się skampi i czeka zaraza typa co ma już 12 kt zombi i lecą granaty czy szalony czy to jest podkladka ??
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności