Skocz do zawartości

[ZREALIZOWANA] Błąd DM#2


k4rlos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema,

Podczas grania, co parę sekund pojawia się dźwięk odrodzenia przeciwnika. Jest to losowe w którym miejscu się pojawi dźwięk, zazwyczaj jest to bardzo blisko za mną. Tak jakby gra rejestrowała moje poprzednie ruchy i w pewnym momencie sygnalizowała dźwiękiem, w którym miejscu się znajdowałem. Gdy się natychmiast odwrócę, przeciwnika nie ma. Jest to dość irytujące, idzie pierdolca dostać.

  • Legendarny Fragowicz
Opublikowano

Zauważyłem że na respach jest cały czas ten dźwięk. Masakra, rozprasza strasznie :P

Opublikowano
11 godzin temu, GET napisał:

@ k4rlos  czy problem dotyczy również DM #01?

nie

  • Właściciel
Opublikowano

Dziś w nocy wbiłem na chwilę na serwer i zauważyłem dosyć spore błędy w tym systemie, czego faktycznie nie uświadczyłem na DM #01. Wynika to z tego, że tu na tym serwerze jest DM w wersji BETA, którego poprawiam cały czas. Przysiądę dziś w nocy i być może załatam ten problem wreszcie.

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel
Opublikowano

fg_gun.png

 

Twoja propozycja bądź uwaga została zrealizowana


- - -

 

Dziękujemy za złożenie propozycji bądź uwagi.

Wierzymy, że dzięki takim zmianom nasz projekt stanie się jeszcze lepszy!
 

Pozdrawiamy,

FGTeam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności