Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'bład' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

  1. Kibic RKSu

    [KOSZ] Błąd dd2#2

    Jak jest sie zmutowanym info po smierci nie dziala( te pisane)
  2. Przy zmianie na kolejna "mapke" wywaliło mnie serwera i gdy próbuje wejść takie coś : Failed to contact game server Server IP address 192.168.142.64:27015 Connecting to 54.38.134.9:27015... You have been banned from this server.
  3. Problem występuje od dłuższego czasu, nie wiem czy został zgłoszony bo nie znalazłem tematu przeznaczonego akurat temu problemowi. Otóż po "ręcznej" zmianie drużyny bez pomocy balansu, skin zostaje niezmieniony dopóki gracz ponownie nie wejdzie na serwer. Jest to duże utrudnienie dla graczy a także wykorzystywanie nieumyślne błędu na swoją korzyść. Osoba która ma inny skin nie wie o tym póki ktoś jej nie przekaże. Zauważyłem, że problem występuje przy zmianie stron oraz po przejściu na spec i następnie dołączeniu do innej drużyny. Screen poniżej, osoba w CT z ubiorem terrorysty, @ Kasto Fakt, szukałem po tematach odnośnie #1. Czyli na obu serwerach jest to samo
  4. Witam gdy wchodze na serwer społeczności po jakiś 2minutach wyskakuje mi błąd połączenia i wywala do menu głównego. Na normalnych mm nie mam takiego problemu ktoś coś
  5. Ja nawet nie wiem o co chodzi
  6. Mhroczny

    [KOSZ] Błąd

    https://www.youtube.com/watch?v=-nlLwtntOgw wszystkooo na filmiku
  7. fermensiKK

    [KOSZ] Błąd

    Witam gracze zgłosili mnie buga że nagle stają sie niewidzialni nie wiem czy to błąd serwera ale warto to zgłosić
  8. Witam. Nie wiem czy to błąd, czy to jest zamierzone, ale od 2 dni na serwerze RETAKE sa only pistolety, a 2 dni wcześniej było wszystko normalnie, ak / m4 itp. Czy serwer zmienił się na only pistolety czy co. Ale po wpisaniu /guns sa normalnie m4 / ak do wybrania a także pistolety.
  9. Poczek z dzemem

    [KOSZ] Błąd

    Forma zapłaty: psc Data złożenia zamówienia: 16.11.2021 Nazwa zakupionej usługi: V.I.P Dane identyfikacyjne usługi: wpisz tu jakieś dane wprowadzone przy zakupie usługi, np. nick lub steam:id Serwer, którego dotyczy problem: CS 1.6 - zombie Opis problemu: mam vip i chcialem do tego kupic premium wchodze do sklepu i kupuje premium i zamiast premium przezprzypadek kupilem vip Uwagi:
  10. Witam, Wczoraj normalnie grałem na ZombiMod, dzisiaj próbuje wejść na serwer i wyskakuje mi taki błąd, nie wiem czy jakiś plików nie chce mi pobrać.. Próbowałem już wszystkiego, odinstalowalem cs'a, zainstalowałem ponownie, i nic. Spróbowałem też wejść na serwer DD2 (tak samo nie da się): Później spróbowałem wejść na inny serwer z innej sieci, wszedłem bez problemu. Więc nie wiem co zrobić już.. Może ktoś wie jak się z tym uporać?
  11. Witam wszystkich , mam nadzieję , że to dobry dział na ten temat. A więc chciałem zapytać czy też mieliście taki błąd , że czas rundy jest w innym formacie niż zawsze i jest w innym miejscu niż przeważnie , ale to pikuś bo w tedy też nie mogę zmianiać nóż broń granaty. w ogóle nie reagują guziki 1-2-3-4. Sprawdzam ustawienia controls i są poprawne . Wczoraj Karysu mówił , że też ma czasem takie błedy i trzeba wyłączyć i włączyć cs pózniej jest normalnie.. Chciałem Was się zapytać czy też mieliście takie błędy a jak tak to jak sobie z tym poradzić by nie wychodzić z cs.
  12. Fajnie na czacie piszecie.
  13. Od pewnego czasu można zauważyć na serwerze, że nie działa mapa cbble. Gdy tylko się ją wybiera serwer się zawiesza i uruchamia na mapie dd2. Przez to można znudzić się grając tylko 3 mapy. Proszę o rozpatrzenie tego posta i odpowiednią reakcje.
  14. Więc Ten problem mam od paru lat. Siemka! could not load filesystem dll. file system crashes during. Podczas gdy odpalam takie coś mi się wyświetla próbowałem ale nie umiem :C. Chciałbym pograć w csa bardzo powrócić do dawnych czasów PROSZĘ O POMOC :CCCC Mam csa NS
  15. Witam. Zauważyłem, że wielu z was ma problem z odpaleniem MTA po aktualizacji do wersji 1.5.3. Okno i opis błędu wyglądają mniej więcej tak: Rozwiązanie: Rozwiązanie jest bardzo proste. MTA w najnowszej wersji potrzebuje jednej z aktualizacji bibliotek windowsa, więc jeśli go nie aktualizujecie - nie macie wymaganej aktualizacji. Aby pobrać wymaganą aktualizację wystaczy wejść w Windows Update i pobrać aktualizację systemu o oznaczeniu KB2999226. Jeśli z jakichś powodów nie działa wam Windows Update, aktualizację możecie pobrać z oficjalnej strony Microsoftu: Click Uwaga: Pamiętaj aby zainstalować aktualizację zgodną dla twojej wersji Windows. --- Po zainstalowaniu powyższej aktualizacji restartujemy komputer i cieszymy się najnowszym wydaniem MTA. Jeśli gra nadal się nie uruchamia, proszę przeinstalować MTA.
  16. Indyk

    [KOSZ] cs_estate błąd

    witam . taka mała sprawa, granaty na tej mapie są zablokowane lecz szczęśliwi posiadacze vipa dalej granaty posiadają . Prosiłbym o wyłączenie HE dla vipów na tej mapce. Pozdrowionka :D
  17. Witam po przerwie, Natrafiłem dziś na mały problem na serwerze to też zgłaszam: Godzina akcji: 21:00:00 +/- 1min. Serwer: ZM Opis sytuacji: Jakieś 10 minut do zakończenia mapy. Rozpoczynamy nową rundę. Infekcja po której nie pojawia się żaden ZM. Po kilku chwilach reset mapy, statystyki od zera punkty człowieka oraz ZM zostały sprzed resetu. Pozdrawiam, coolpaq
  18. Witam, mam problem, a mianowicie gdy próbuje wejść na serwer wyskakuje mi komunikat : "You were kicked from the game (SD #20 04051311) This server requires a non-modifed gta3.img and gta_int.mg Please replace gta3.img or gta_int.img" Ten problem pojawił mi się pierwszy raz oraz wyskakuje mi tylko na tym serwerze. Próba odinstalowania i zainstalowania nic nie daje. Liczę na pomoc. Dziękuje !
  19. MaYu

    [KOSZ] Błąd na FFA

    Witam Od samego rana dzisiejszego dnia (17.02) serwer FFA [CS:GO] nie działa. Uruchamia się i pochodzi takie 3 rundy po czym wykłada się i uruchamia od nowa. No a potem ta sama bajka i tak w kółko. Mam nadzieję, że szybko naprawicie ten błąd Pozdrawiam
  20. No więc witam Wszystkich Sprawa wygląda tak, chciałem zakupić vipa na 4 fun na 30 dni. Po wybraniu płatności wyskakuje błąd, spróbuj ponownie później. To samo było jakieś 4 dni temu
  21. rekin.

    [KOSZ] bug bład

    Może już to ktoś prędzej zauważył, ale nie chce mi się szukać :P Gdy podczas rozgrzewki zaczynamy mape, i mając broń rozgrzewkową wcisniemy F1 (sklep automatyczny) to wyskakuje nam napis "nie tym razem." Gdy rozgrzewka minie blokuje się automatycznie sklep F1 :) i trzeba robic reconnect.
  22. [t]hc_<

    [KOSZ] Błąd z vip

    #Nie ma wzoru więc pisze bez. Witam, dziś wróciłem na sieć po długiej nieobecności. Kupilem vipa wszystko ladnie pięknie lecz po zmianie mapy vipa nie mam :> Przed zmianą mapy wpisałem haslo , po zmianie mapy również a vipa nadal brak dowody : http://imgur.com/a/SRUpo
  23. Sin

    SMS VIP BŁAD

    Witam mam taki problem iż błednie wybralem serwer na ktory kupilem vipa zamiast 4Funa wybralem ONLYD2, vipa zakupilem na 100 dni smsem. Czy mozna by bylo jego czas przekierowac na 4 fun, bylbym wdzieczny. Steam : STEAM_0:1:171429932 Ksywa : GzG / Sin*
  24. Witam, gdy wchodzę na serwer i klikam "rejestracja" wpisuje dane itp... , i gdy klikam rejestracja to nic się nie dzieje. Kolega zaprosił mnie na serwer to chciałem Sobie z nim zagrać, ale właśnie mam problem z tą rejestracja. Proszę o szybką odpowiedź!
  25. Nikoś

    [KOSZ] Błąd

    Witam. Dzisiaj o godzinie 15:14 na mapie de_dust2_xmas gracz został przeze mnie zabity jak wybiegał z respa. Jeszcze w tej samej rundzie grał ponownie. Gracz opuścił serwer, po chwili szybko wszedł ponownie i mógł kontynuować rozgrywkę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności