-
Witam, gdy wchodzę na serwer i klikam "rejestracja" wpisuje dane itp... , i gdy klikam rejestracja to nic się nie dzieje. Kolega zaprosił mnie na serwer to chciałem Sobie z nim zagrać, ale właśnie mam problem z tą rejestracja. Proszę o szybką odpowiedź!
- 2 odpowiedzi
-
Postów
1 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
shizuo
Fragowicz-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
