Skocz do zawartości

[ZREALIZOWANA] Kilka uwag.


Darkness.#exe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie  grając na serwerze zauważyłem klika błędów:

1. SVIP - sytuacja że on się buguje, nie ma 2 skoków oraz nie dostaje się strzykawki. 

Strzykawka daje po przez użycie daje nam 50 hp, czy jest możliwość zmniejszenia tak jak jest na mirku 64.

2. Rozgrzewka- nie ma wgl,  odrazu zaczyna się runda pistoletowa. 

 

Na razie tyle zauważyłem błędów na serwerze. 

 

 

  • Legendarny Fragowicz
Opublikowano

"It's not a bug, it's a feature."

Spokojnie, prace nad serwerem cały czas trwają i wiele rzeczy jest jeszcze do przedyskutowania, ale jest jedna rzecz, którą definitywnie fajnie by było zatrzymać - element 4fun tego serwera, czyt. rzeczy typu właśnie ta strzykawka. Od rzeczy bardziej typu tryhard mamy inne serwery jak właśnie mirek #01 i #02

  • 4 miesiące temu...
  • Właściciel
Opublikowano

fg_gun.png


- - -
 

Drogi Użytkowniku, 

 

Twoja propozycja została zrealizowana.

 

Z każdą zmianą dążymy do dalszego rozwoju Naszego projektu. 

Szczerze wierzymy, za ta propozycja nie będzie jednak Twoją ostatnią!

 

Pozdrawiamy,

FGTeam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności