Espaniol Opublikowano 30 Grudnia 2019 Emerytowany Fragowicz Opublikowano 30 Grudnia 2019 Chciałbym zaproponować aby zmieniono kupno broni które mają gracze VIP z klawiszy 1,2,3 na np 6,7,8. Często gracze na początku rundy automatycznie klikają 3 aby zmienić broń na kosę i tracą pieniądze oraz broń.
Właściciel GET Opublikowano 30 Grudnia 2019 Właściciel Opublikowano 30 Grudnia 2019 Jak ktoś ma V.I.P'a to może wyłączyć menu, proste.
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.