Espaniol

[CS:GO] Admin ONLY AWP
 • Content Count

  73
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Czas online

  10h 40m 39s

Community Reputation

53 Przyzowita

2 Followers

About Espaniol

 • Rank
  Odważny fragowicz
 • Entries from Chatbox 0

Profile information

 • Name
  Kuba
 • Sex
  mężczyzna

Information about Fragowicz

 • Nick
  Hiszpan
 • Favorite server
  CS:GO - ONLY AWP
 • I play on servers
  CS:GO - ONLY MIRAGE #1
  CS:GO - ONLY MIRAGE #2
  CS:GO - ONLY AWP
  CS:GO - ONLY AWP NS
  CS:GO - MULTI ARENA
 • How did you find out about us?
  Z innych stron

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak więc jak ci tłumaczyłem wczoraj nie zmieniłem mapy. Mapa sama się zmieniła prawdopodobnie po wystarczającej ilości RTV wczytało mapę która została wybrana głosowaniem które jest zawsze pod koniec mapy. Na przyszłość prosiłbym najpierw o udowodnienie mi czegoś zanim będziesz mi zarzucał kłamstwo.
 2. Obecnie jest Radzik top1 a nie jest adminem. Jeśli ktoś ma vipa nic nie stoi na przeszkodzie aby mu o te dni przedłużyć go. Myślę ,że wtedy więcej ludzi by chciało go wygrać przez co by więcej grali na serwerze.
 3. Można by było przywrócić tak jak kiedyś chyba było top1-14dni top2-7 dni. Zawsze jest to jakieś zachęcenie graczy do spędzenia większej ilości czasu na serwerze.
 4. Mam nadzieję ,że oglądałeś go więcej niż jedną rundę zanim go zbanowałeś (takie info dostałem) bo na tej mapie nie jednemu siadały cziterskie akcje. Wątpię ,że Neon jest odpalony ale zobaczymy jak rozpiszesz demko.
 5. a ja ja gametrackera znalazłem
 6. Warto wspomnieć jeszcze ,że na "nowym koncie" w ciągu ostatnich 30dniu grałeś tylko 2 czyli akurat wczoraj 2-3h po permie i dzisiaj.
 7. (inni administratorzy nie mutowali mnie i nie przyczepiali się do braku mutacji)- 2 dni temu zwracałem ci uwagę co do mutacji i nie odzywałeś się przez te 2 dni. nigdy nikt nie zwrócił mi uwagi na urzywanie mikrofonu bez mutacji i na cały czas przed "mutem" od "kojota" również-Tak jak wyżej napisałem
 8. Nick jakiego używasz: Hiszpan Wiek: 22lata Staż gry na serwerze: około 3 lata Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK, miałem dawno temu za rushowanie i raz za kampienie (pewien admin był do mnie trochę uprzedzony ). Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Spędzam dużo czasu na serwerze oraz gram tu z przerwami od ponad 3lat, a na serwerowni już z 4/5lat. Jestem komunikatywną i kulturalną osobą. Często pisze do adminów gdy ktoś łamie regulamin. Chcę pomóc utrzymać ład na serwerze na którym spędzam tak dużo czasu. Oświadczam, iż przebywam na serwerze: w godzinach po południowych i wieczornych. Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/id/Hiszpaneczek/
 9. I cyk nowy rekordzik @ manfred @ Anana$ @ Leaviel #FelieNaDole #ManfredOtwieraDrzwi
 10. Nie. Było to jednorazowe i być może ,ze wtedy po prostu sie zbugował vip bo podwójnego skoku tez nie mialem. Raz tez tak mialem na only awp i po wyjsciu i wejsciu juz działał.
 11. Chciałbym zaproponować aby zmieniono kupno broni które mają gracze VIP z klawiszy 1,2,3 na np 6,7,8. Często gracze na początku rundy automatycznie klikają 3 aby zmienić broń na kosę i tracą pieniądze oraz broń.
 12. Witam wczoraj na serwerze spotkałem się chyba z bugiem. Posiadając Pro Vipa nie mogłem kupić AWP i wyskakiwała mi informacja ,że osiągnięto limit AWP na team. Z tego co pisze w opisie vipa na stronie nic się nie zmieniło i VIP powinien nie mieć limitu. "Posiada nieograniczoną możliwość kupowania AWP Także może zakupić bronie, które są całkowicie zablokowane na serwerze..." Niestety później nie mogłem sprawdzić czy mogę juz awp zakupić ponieważ było za mało osób.
 13. Proponuję w pierwszej kolejności oczyścić trochę ten dział na forum i usunąć wszystko związane z FFA i pozmieniać nazwy działów na Mirka 128. Dodać możliwość zmiany drużyny bo bardzo wnerwia jak są 3 osoby na serwerze a ja nie mogę przejść do tero z ct. Dodać opcję przechodzenia na specta bo admina trudno zobaczyć w normalnych godzinach a co dopiero o 2/3 w nocy,
 14. Hmm to opinia ode mnie. Wbiłem na serwerek i już po pierwszej mapie rzuca się w oczy mały wybór map. Proponuje aby wgrać przynajmniej te same mapy co na Only AWP i usunąć Lego 8, Lego 9 (Jako wieloletni gracz Only AWP przypuszczam ,że i tutaj ludzie niechętnie w nie grają i woleliby pograć na nowszych mapach)