Jump to content
Sign in to follow this  
3Pe GiboN

[KOSZ] NAGRYWANIE DEMEK W CS 1.6

Recommended Posts

[align=justify]Witam ostatnio zostałem zapytany jak oglądać demko w cs 1.6. Postanowiłem stworzyć krótki i treściwy poradnik związany z tym tematem.[/align]

1 Krok pierwszy to nagrywanie demka jest to bardzo proste.

1) Uruchom grę.

2) Otwórz konsole wciskając tyldę (~)

3) Wpisz record "nazwa_demka". Możesz wybrać dowolną nazwę, ale kolejne słowa oddziel "_"

4) Wciśnij enter, aby zatwierdzić komendę. Demko jest w trakcie nagrywania.

5) Teraz gdy już uchwyciliśmy cała akcje i chcemy zakończyć nagrywanie w konsoli (~) wpisujemy "stop"

6) Demko zapisało w folderze cstrike ścieżka(steam/SteamApps/common/Half-Life/cstrike/ I tu jest plik o nazwie "nazwa_demka.dem").

2 Krok drugi to oglądanie demka.

1) Otwórz konsole (~)

2) Wpisz:

a) viewdemo "nazwa_demka.dem"

b) playdemo "nazwa_demka.dem"

(polecam opcje "a" gdyż po zatwierdzeniu otwiera nam się panel w którym możemy przewijać, przyspieszać, zatrzymywać)

3) Potwierdź komendę enterem.

3 Krok trzeci i ostatni to oglądanie demek pobranych z HLTV.

1) Pobieramy demko z forum Planeta-Skilla.pl

2) Jest ono spakowane w winrar. Musimy je rozpakować

3) Proponuje zmienić nazwę na łatwiejsza typu "nazwa_demka.dem"

4) Teraz kopiujemy i wklejamy w folder cstrike punkt 1.6

5) Gdy już to zrobimy przenosimy się do Kroku 2

[align=justify]Z mojej strony to wszystko proszę oceniać komentować i klikać na taką mało jedynkę z plusikiem (+1) na dole po prawej stronie. Dziękuje i mam nadzieję że komuś się przyda.[/align]

NIE WYRAŻAM ZGODY NA KOPIOWANIE, JAKIEKOLWIEK ZMIANY WIZUALNE I TYM BARDZIEJ PODPISYWANIE SIĘ POD NIM

[align=right]Poradnik by 3Pe | GiboN[/align]

• Shoot frag! (+) 1

Wiadomość została wygenerowana automatycznie.

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum.

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Shezo
      Witam,

sprawa polega na tym, że od jakiegoś czasu gdy chcę sobie z nudów obejrzeć jakieś demko nie mogę użyć komendy viewdemo tylko muszę korzystać z komendy playdemo.   Nie wiem czym to jest spowodowane, że akurat z dnia na dzień nie mogę korzystać z tej komendy. Po wpisaniu, np. viewdemo [nazwa demka] wyskakuje mi w konsoli to:

] viewdemo hltv-1910071939-de_dust2.dem
      viewdemo not available.

Jakieś rady, żeby to naprawić?
    • By enQ
      Witam, pytanie jest konkretne - jako administrator potrzebuję wh/esp do demek, rozpisywanie bez żadnego jest po prostu nużące, gdyż zajmuje to 2x więcej czasu ze względu na sprawdzanie modeli. Mam system windows 8.1 i niestety, ale x-spect jak i SSW 7.0 nie działają mi. Jedno z drugim wywala mnie z csa. Czy ktoś coś na to poradzi? :>

Pozdrawiam.
  • Create New...