Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'demek' .
-
[CS:GO] allstar.gg - apka do nagrywania demek CS:GO
^_- opublikował(a) temat w Rozmowy i fragmovie z CS 2 & CS:GO
Siemka, chciałem podzielić się z Wami fajną apką do nagrywania demek. Stronka nazywa się www.allstar.gg ( 🠗 polecam użyć reflinka poniżej 🠗 ) - logujemy się przez steam, ściagamy apkę. Używałem tego dosyć długo i wszystko wydaje się legit. Aplikacja działa w CS na skrzydłowym i na MM, nie wiem jak z publikami. W aplikacji bindujemy klawisz którym zapisujemy daną rundę. Możemy też wpisać w grze na czacie "!allstar". Program konwertuje demko (rundę) na film i wrzuca na nasz profil, clipy są fullHD 60fps i można je pobrać więc dla mnie bomba. Docelowo ma być jeszcze apka dla Fortnite, LoL i Dota 2 ale póki co jest tylko dla CS:GO. Dla ciekawych tutaj mój profil: https://allstar.gg/u/smayLee Jeśli natomiast ktoś chciałby spróbować i ściągnąć apkę, to zachęcam do skorzystania z reflinka poniżej: https://allstar.gg/referred?grsf=35mofb Dzięki temu ja i Ty dostaniemy PRO account na 30 dni czyli dostęp do większej ilości efektów/przejść/bajerów w edytorze clipów (też do obczajenia na moim profilu). Z tego co widzę teraz można też zdobyć PRO account po zapisaniu 7 clipów w ciągu 7 dni. PRO account kosztuje 4 dolce na miesiąc. A tak wyglądają filmy nagrane przez allstar i edytowane: https://www.tiktok.com/@_smaylee/video/7116442225990438149?is_from_webapp=1&sender_device=pc&web_id=7112301966349616645 https://www.tiktok.com/@_smaylee/video/7122394856483212550?is_from_webapp=1&sender_device=pc&web_id=7112301966349616645 https://www.tiktok.com/@_smaylee/video/7112760241590226181?is_from_webapp=1&sender_device=pc&web_id=7112301966349616645 Pozdrawiam :-)-
- 3
-
-
- allstar.gg
- demka
-
(i 5 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[align=justify]Witam ostatnio zostałem zapytany jak oglądać demko w cs 1.6. Postanowiłem stworzyć krótki i treściwy poradnik związany z tym tematem.[/align] 1 Krok pierwszy to nagrywanie demka jest to bardzo proste. 1) Uruchom grę. 2) Otwórz konsole wciskając tyldę (~) 3) Wpisz record "nazwa_demka". Możesz wybrać dowolną nazwę, ale kolejne słowa oddziel "_" 4) Wciśnij enter, aby zatwierdzić komendę. Demko jest w trakcie nagrywania. 5) Teraz gdy już uchwyciliśmy cała akcje i chcemy zakończyć nagrywanie w konsoli (~) wpisujemy "stop" 6) Demko zapisało w folderze cstrike ścieżka(steam/SteamApps/common/Half-Life/cstrike/ I tu jest plik o nazwie "nazwa_demka.dem"). 2 Krok drugi to oglądanie demka. 1) Otwórz konsole (~) 2) Wpisz: a) viewdemo "nazwa_demka.dem" b) playdemo "nazwa_demka.dem" (polecam opcje "a" gdyż po zatwierdzeniu otwiera nam się panel w którym możemy przewijać, przyspieszać, zatrzymywać) 3) Potwierdź komendę enterem. 3 Krok trzeci i ostatni to oglądanie demek pobranych z HLTV. 1) Pobieramy demko z forum Planeta-Skilla.pl 2) Jest ono spakowane w winrar. Musimy je rozpakować 3) Proponuje zmienić nazwę na łatwiejsza typu "nazwa_demka.dem" 4) Teraz kopiujemy i wklejamy w folder cstrike punkt 1.6 5) Gdy już to zrobimy przenosimy się do Kroku 2 [align=justify]Z mojej strony to wszystko proszę oceniać komentować i klikać na taką mało jedynkę z plusikiem (+1) na dole po prawej stronie. Dziękuje i mam nadzieję że komuś się przyda.[/align] NIE WYRAŻAM ZGODY NA KOPIOWANIE, JAKIEKOLWIEK ZMIANY WIZUALNE I TYM BARDZIEJ PODPISYWANIE SIĘ POD NIM [align=right]Poradnik by 3Pe | GiboN[/align]
-
Witam, sprawa polega na tym, że od jakiegoś czasu gdy chcę sobie z nudów obejrzeć jakieś demko nie mogę użyć komendy viewdemo tylko muszę korzystać z komendy playdemo. Nie wiem czym to jest spowodowane, że akurat z dnia na dzień nie mogę korzystać z tej komendy. Po wpisaniu, np. viewdemo [nazwa demka] wyskakuje mi w konsoli to: ] viewdemo hltv-1910071939-de_dust2.dem viewdemo not available. Jakieś rady, żeby to naprawić?
- 3 odpowiedzi
-
- problem
- oglądaniem
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Cześć, X-Spectate 1.1 jest stworzony przez Valve przeznaczony do oglądania demek jeżeli będziecie chcieli wejść z włączonym programem to automatycznie zostaniecie wywalenie przez VAC lecz nie zbanowani, program działa tylko dla graczy platformy steam po aktualizacji. Instrukcja: Pobieramy program z linku poniżej jak już pobierzemy możemy wypakować gdzie kolwiek. 1. Włączamy CS'a 2. Włączamy X-Spectate 3. Poczekaj aż pokaże się informacja w konsoli bądź zniknie czarne okno po odpaleniu 4. Odpalamy demko, viewdemo Ner0 albo playdemo Ner0 5. Delete - menu x-spect'a Program Zawiera: Wallhack 1 - XQZ 2 - Lambert ESP 1 - BoxEsp 2 - NameEsp 3 - DistanceEsp 4 - EntityEsp 5 - VisibleEsp 6 - HitEsp Misc 1 - NoFlash Download: http://www28.zippyshare.com/v/ml0Z5VtJ/file.html
