Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'dema' .
-
[CS:GO] allstar.gg - apka do nagrywania demek CS:GO
^_- opublikował(a) temat w Rozmowy i fragmovie z CS 2 & CS:GO
Siemka, chciałem podzielić się z Wami fajną apką do nagrywania demek. Stronka nazywa się www.allstar.gg ( 🠗 polecam użyć reflinka poniżej 🠗 ) - logujemy się przez steam, ściagamy apkę. Używałem tego dosyć długo i wszystko wydaje się legit. Aplikacja działa w CS na skrzydłowym i na MM, nie wiem jak z publikami. W aplikacji bindujemy klawisz którym zapisujemy daną rundę. Możemy też wpisać w grze na czacie "!allstar". Program konwertuje demko (rundę) na film i wrzuca na nasz profil, clipy są fullHD 60fps i można je pobrać więc dla mnie bomba. Docelowo ma być jeszcze apka dla Fortnite, LoL i Dota 2 ale póki co jest tylko dla CS:GO. Dla ciekawych tutaj mój profil: https://allstar.gg/u/smayLee Jeśli natomiast ktoś chciałby spróbować i ściągnąć apkę, to zachęcam do skorzystania z reflinka poniżej: https://allstar.gg/referred?grsf=35mofb Dzięki temu ja i Ty dostaniemy PRO account na 30 dni czyli dostęp do większej ilości efektów/przejść/bajerów w edytorze clipów (też do obczajenia na moim profilu). Z tego co widzę teraz można też zdobyć PRO account po zapisaniu 7 clipów w ciągu 7 dni. PRO account kosztuje 4 dolce na miesiąc. A tak wyglądają filmy nagrane przez allstar i edytowane: https://www.tiktok.com/@_smaylee/video/7116442225990438149?is_from_webapp=1&sender_device=pc&web_id=7112301966349616645 https://www.tiktok.com/@_smaylee/video/7122394856483212550?is_from_webapp=1&sender_device=pc&web_id=7112301966349616645 https://www.tiktok.com/@_smaylee/video/7112760241590226181?is_from_webapp=1&sender_device=pc&web_id=7112301966349616645 Pozdrawiam :-)-
- 3
-
-
- allstar.gg
- demka
-
(i 5 więcej)
Oznaczone tagami:
-
EDIT: Demo jeszcze nie jest dostępne, ale ma się pojawić na Uplay dzisiaj Tylko dzisiaj (22 lipca), pecetowcy mają szansę na zdobycie gry Trials of the Blood Dragon za darmo 1. Pobierzcie demo gry przez klienta Uplay 2. W ciągu 24 godzin ukończcie demo z maksymalnie 15 wpadkami.
-
Czemu są tylko do 8 sierpnia dema ?
-
[CS:GO] Problem z odtworzeniem dema
atraX.sO opublikował(a) temat w Problemy i pytania z CS 2 & CS:GO
Witam ostatnio nie wiem dlaczego jak chcę odtworzyć demko przykładowo z serwera DM to zaczyna wczytywać lecz po chwili zamyka mi CS, próbowałem ze wszystkimi demkami i to samo się dzieje po prostu wywala mi CS. Wie ktoś może gdzie leży problem i jak go naprawić ? Pozdrawiam- 3 odpowiedzi
-
- problem
- odtworzeniem
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Witam, Napiszę krótki poradnik, na prawdę bardzo krótki bo nie ma w sumie co tu w bawełnę owijać. Wiele osób jak do tej pory myśli, że sprawdzanie dem polega na słuchaniu kroków strzałów itp. na dobrych słuchawkach. Aaaaa i tutaj się wiele osób myli a jest ich sporo. Demka ogląda się nie tylko na słuchawkach. Bez dźwięku się ogląda i wtedy sami jak zauważycie czytając moje mdłe wypociny ,że jest różnica i można wiele innych ciekawych rzeczy zauważyć.(Najpierw obejrzeć trzeba na dźwięku i zobaczyć czy sprawdzany gość gra na słuch, później następnie obejrzeć z ściągniętymi słuchawkami - i wtedy widać bardzo dużo. Sami zauważycie różnice.) Demka też jest warto oglądać w różnych prędkościach, też zależności co za akcje są jak szybkie czy wolne. Są też sytuacje, jeśli nie masz pewności a oglądałeś już demo lepiej zaczekać i się wstrzymać z oceną i nie wyciągać pochopnych wniosków bo wtedy jak to mówią "spierdolisz sprawę i spłoszysz". Warto również podczas dema zrobić sobie kilka screenshotów z demka i popatrzeć co jest nie tak podczas tego ujęcia. - Czasem to działa ale nie zawsze. I kolejna uwaga, nie jesteś pewien, nie płosz, wrzuć na luz nie bądź nagły, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość. Daj mu chwile, przyjdzie jutro pojutrze i nagraj mu film godzinny nawet. Jak będziesz pewien na 100% zbanuj go i wrzuć wszystko na forum. Szczerze nagrywałem kiedyś takich co musiałem nagrać 2-3h dem żeby było cokolwiek widać. Dlaczego? Ponieważ dobrzy wallhacki grają tak że się kryją i ich nie dopadniesz w sekundę. Zrobisz mu screeny ale i tak z tego gówno, tylko go spłoszysz. Więc tak jak wyżej bądź cierpliwy zaczekaj nie bądź nagły, a mówię Ci będziesz miał zajebistą przyjemność zbanowania takiej zdobyczy. Mam nadzieje ,że coś Wam ten poradnik da do zrozumienia.
