Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'dragon' .
-
Aby włączyć angielskie napisy wystarczy kliknąć ikonkę obok ustawień filmu. Odcinek 53:
- 1 odpowiedź
-
- 1
-
-
- zapowiedzi
- odcinków
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Jak wiemy, w serii Dragon Ball aż roi się od teorii na temat uniwersum czy też postaci. Od tego jak silny był ojciec Freezera - King Cold, po dyskusje na temat matki Bulmy. Ten temat został przeznaczony do dyskusji nad waszymi ulubionymi teoriami lub przewidywaniami dot. jednej z naszych ulubionych serii. Oto moje przewidywania i pewna teoria o transformacjach w Dragon Ball Super. [fot. SSGSS Goku] Zacznijmy od tego jak powstał SSGSS(niebieski ssj). Jest on w pewnym stopniu fuzją Super Saiyanin God ze zwykłym Super Saiyaninem na co wskazuje nazwa i sposób uzyskania tej formy. Idąc dalej tropem fuzji form. Gohan w skutek treningu od podstaw z Piccolo najprawdopodobniej będzie w stanie odzyskać swoją unikalną formę Mystic/Ultimate którą uzyskał dzięki obudzeniu jego prawdziwej mocy przez Starszego Kai'a. [fot. Mystic Gohan] Jeżeli po odzyskaniu tej formy Gohan, przyswoiłby sobie boską moc w taki sam sposób jaki zrobił to Vegeta, to czy mógłby on przeprowadzić fuzję formy Ultimate z Super Saiyanin God, dzięki której uzyskałby on transformacje przerastającą nawet niebieskiego Goku i tym samym w razie zagrożenia życia swojej rodziny i przyjaciół podnieść swój poziom mocy po granice pojęcia? Moim zdaniem jest to całkiem możliwe, ponieważ podczas walki ze Złotym Freezerem, Gohan zrozumiał swoją niemoc i to, że musi urosnąć na silę aby chronić swoich najbliższych. Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Może macie swoje teorie/przewidywania na temat uniwersum Dragon Ball'a? Zapraszam do dyskusji! :D
-
EDIT: Demo jeszcze nie jest dostępne, ale ma się pojawić na Uplay dzisiaj Tylko dzisiaj (22 lipca), pecetowcy mają szansę na zdobycie gry Trials of the Blood Dragon za darmo 1. Pobierzcie demo gry przez klienta Uplay 2. W ciągu 24 godzin ukończcie demo z maksymalnie 15 wpadkami.
-
-
Jaram się jak mój stary laptop <3
-
Minimalne wymagania sprzętowe: Procesor: Core 2 Duo E6600 lub porównywalny Karta grafiki: 512 MB pamięci, kompatybilna z DirectX 9.0c (GeForce 8800 GT lub Radeon HD 4850) RAM: 2 GB Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9.0c Dysk twardy: 15 GB wolnego miejsca System operacyjny: Windows XP (SP3) Rekomendowane wymagania sprzętowe: Procesor: Core i5 2400 Karta grafiki: 1 GB pamięci, kompatybilna z DirectX 9.0c (GeForce GTX 550 Ti lub Radeon HD seria 6xxx) RAM: 4 GB Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9.0c, wsparcie dla systemu 5.1 Dysk twardy: 30 GB wolnego miejsca System operacyjny: Windows 7 (SP1)
-
Minimalne wymagania: System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10 (64bit) Procesor: Intel Core i7 870 2,8 GHz Pamięć: 4 GB RAM Karta graficzna: Nvidia GeForce GTS 450 / AMD Radeon HD 5570 (DirectX 11) Miejsce na dysku: 20 GB Zalecane wymagania: System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10 (64bit) Procesor: Intel Core i7 2600 3,4 GHz Pamięć: 4 GB RAM Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 650 Ti / AMD Radeon HD 7870 (DirectX 11) Miejsce na dysku: 20 GB
-
Wielki dodatek z 90 lvl’owym capem, nowymi instancjami, nestami, potworami, bossami miał wejść we wtorek. Z powodu narastających problemów jego premiera zostala przesunięta na czwartek-piątek. Ostatecznie jednak, rozszerzenie zawitało na serwery dopiero dzisiaj nad ranem, lecz... … okazało się, że równocześnie utracono wszystkie osiągnięcia, Title, NPC Points, Guild Points, ekwipunek naszych postaci, przedmioty ze Storage i rzeczy zakupione w Item Shopie. Praktycznie wszystko. Shanda Games przeprasza i na szybko stara się zrekompensować te straty. Bardzo szczodrze. Wszystkie postacie, powtarzam, wszystkie dostały Jump Event’a do 80 lvl’a (miałeś np. 14 lvl – teraz masz 80 lvl), do tego 100 Golda, legendarny eq na 70 level, broń na 80 lvl z gotowym upgrade’em +10 i parę przedmiotów z IS na deser. Ale to nie wszystko. Do 2 marca potrwa +200% Drop Rate. Szczegóły TUTAJ. No i lepiej nie wchodźcie na forum gry, bo znajdziecie tam tylko wyzwiska i wyrzuty w stronę wydawców europejskiego Dragon Nest’a. Nie dziwota - wprowadzić nowy update, a przy okazji pokasować wszystkie przedmioty, osiągnięcia... coś niespotykanego. Na koniec trzeba zaznaczyć że Dragon Nest była bardzo popularną grą w europie, była... http://mmorpg.org.pl/news/zobacz/dramat-w-dragon-nest-nowy-dodatek-skasowal-przedmioty-i-osiagniecia-w-ramach-przeprosin-dostalismy-jump-event-na-80-lvl-dla-wszystkich-postaci
-
- 1 odpowiedź
-
- dragon
- inkwizycja
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Prawdo podobnie pierwsza gra z serii Dragon Ball na Pc powstaje (prócz Dragon Ball Online). Już 27 lutego zawita u nas w Polsce. Gra będzie również do kupienia na Steam, tak jak już teraz jest możliwość kupienia gry przedpremierowo na steam. Z tego co zobaczyłem na steam gra będzie zawierała napisy polskie, j.angielski dialogów. Więcej przedstawi film ze świata DBX. oraz krótki gameplay Gra wyszła. Można zamknąć. brak zainteresowania.
-
Jest to komiks zrobiony przez fanów Dragon Ball. Akcja toczy się po sadze Z. (Twórcy nie trawią sagi GT, piszą ze to przez wąsy Vegety:D). Warto przeczytać:) http://www.dragonball-multiverse.com/
-
Cześć, chciałem Wam zaprezentować grę pt. "Kosmiczni Wojownicy". Jest tam 11 serwerów oraz na każdego z nich przydzielony administrator. Jest tam multum lvl. Nie wiem jaki jest największy, możliwe że podwyższają je co jakiś czas. Możemy wybrać dwie postacie. Songoku lub Vegete. Wiąże się to z tym że każdą z tych postaci jest inna przygoda. Goku od małego, czyli od spotkania żółwia, który zleca nam misje, po niej udajemy się do Genialnego żółwia itp aż nw. Do sagi Z lub GT(Dopiero jestem saga Z:D). Vegetą zaczynamy podbijając planety po kolei i wykonując misje. Ogólnie gra jest widziana od góry, mamy do dyspozycyj różne techniki oraz nauczamy się i trenujemy sile,wytrzymałość itp. Ogólnie gra jest typową RPG. To chyba wszystko. Ja osobiście gram na serwerze 11. Goku mam 228 lv, a Vegetą 158 lv. Moje nicki to: Goku-SonDawid, Vegeta-Davitto. Łapcie linka.
-
To zajebista strategia, gdzie można się świetnie bawić :3 Grafika jest ok i długa "fabuła". MP nie grałem, nie wiem nawet czy jest, ale kiedyś może spróbuję.
