Skocz do zawartości

[CS:GO] Screeny i filmiki z serwera MIRAGE #01


[BOT] Fraguś

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nikt dawno nic tutaj nie wrzucał więc postanowiłem, że odświeżę temat ;))

as.thumb.PNG.e91f16818bb44b6957de544eaffdd133.PNG

 

 

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Takie tam 3 screeny z gierek na wieczór :) suvi only carry. :D Chociaż tam jakiś cieniasek fatal [:P] się pchał w pierwszym meczu do tabeli, ale gwiazdeczki mówią same za siebie ^^

20170309221331_1.jpg

20170309222216_1.jpg

20170309223149_1.jpg

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Żałosne, gdyby nie ja to tego 18-0 by nie było :P Poza tym ja mam orła, a Ty suprema, także ten...trochę ciulowy z Ciebie suprem ;D

I tam Fatal z dużej ciućmo.

Fatal kozak, Fatal kerry, always.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Taki tam chillout :)

20170318180741_1.jpg

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Po miesiącu przerwy ;));))

444.PNG

Opublikowano

Wszystko już jest OK ;))

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

730_screenshots_20170701210433_1.thumb.jpg.6ea8e98c16ee3959f720634acd1e043e.jpgTrochę mało ludzi, ale za to dobrze serwer chodzi i idzie Fragować.

  • Legendarny Fragowicz
Opublikowano

20170704150944_1.thumb.jpg.8c1d466c04b9ec1a485bc1f688533c50.jpg

Opublikowano

Ja tak sobie rano wbiłem bo mi na ffa nie szło

20170704141245_1.jpg

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • Legendarny Fragowicz
Opublikowano

Dawno nic tu nie było więc się pochwalę. 

20180428165147_1.jpg

Opublikowano

Mnie nie było to pofragował xD brawo brawo :) zacne staty mistrzu :D 

EDIT:

Tak BTW jak Ciebie nie ma xD

20180429134854_1.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności