R2EZN1K Opublikowano 16 Lutego 2017 Emerytowany Fragowicz Opublikowano 16 Lutego 2017 Nikt dawno nic tutaj nie wrzucał więc postanowiłem, że odświeżę temat
Zasłużony Fragowicz suvi Opublikowano 9 Marca 2017 Zasłużony Fragowicz Opublikowano 9 Marca 2017 Takie tam 3 screeny z gierek na wieczór suvi only carry. Chociaż tam jakiś cieniasek fatal [] się pchał w pierwszym meczu do tabeli, ale gwiazdeczki mówią same za siebie
Zasłużony Fragowicz Hs^Fatal1T Opublikowano 9 Marca 2017 Zasłużony Fragowicz Opublikowano 9 Marca 2017 Żałosne, gdyby nie ja to tego 18-0 by nie było Poza tym ja mam orła, a Ty suprema, także ten...trochę ciulowy z Ciebie suprem ;D I tam Fatal z dużej ciućmo. Fatal kozak, Fatal kerry, always.
Slashpacer Opublikowano 18 Marca 2017 Emerytowany Fragowicz Opublikowano 18 Marca 2017 Taki tam chillout
Zasłużony Fragowicz Hs^Fatal1T Opublikowano 6 Maja 2017 Zasłużony Fragowicz Opublikowano 6 Maja 2017 http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=920371122 6 śmierci tylko, chyba mój rekord ;D
R2EZN1K Opublikowano 23 Maja 2017 Emerytowany Fragowicz Opublikowano 23 Maja 2017 Po miesiącu przerwy
R2EZN1K Opublikowano 27 Maja 2017 Emerytowany Fragowicz Opublikowano 27 Maja 2017 Wszystko już jest OK
Zasłużony Fragowicz Rozbójnik Alibaba Opublikowano 30 Czerwca 2017 Zasłużony Fragowicz Opublikowano 30 Czerwca 2017 Ma ktoś więcej zabójstw w ranku ?
Gravity Opublikowano 1 Lipca 2017 Emerytowany Fragowicz Opublikowano 1 Lipca 2017 Trochę mało ludzi, ale za to dobrze serwer chodzi i idzie Fragować.
Berdol Opublikowano 4 Lipca 2017 Wykluczony Opublikowano 4 Lipca 2017 Ja tak sobie rano wbiłem bo mi na ffa nie szło
Er Dfa. Opublikowano 21 Sierpnia 2017 Wykluczony Opublikowano 21 Sierpnia 2017 Ej dobrze, jak na golda cu nie ?
Slashpacer Opublikowano 21 Sierpnia 2017 Emerytowany Fragowicz Opublikowano 21 Sierpnia 2017 Świniarnia carry
XeoMeister Opublikowano 28 Września 2017 Emerytowany Fragowicz Opublikowano 28 Września 2017 Skoro @Slashpacer otwiera na servie to świat się kończy
damixx_ Opublikowano 7 Stycznia 2018 Emerytowany Fragowicz Opublikowano 7 Stycznia 2018 Taki tam wyścig z @Dylek na fragi niestety zakończył się remisem
Legendarny Fragowicz ELSO Opublikowano 28 Kwietnia 2018 Legendarny Fragowicz Opublikowano 28 Kwietnia 2018 Dawno nic tu nie było więc się pochwalę.
$tryju Opublikowano 29 Kwietnia 2018 Emerytowany Fragowicz Opublikowano 29 Kwietnia 2018 Mnie nie było to pofragował xD brawo brawo zacne staty mistrzu EDIT: Tak BTW jak Ciebie nie ma xD
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.