Skocz do zawartości

[CS:GO] Screeny i filmiki z serwera MIRAGE #01


[BOT] Fraguś

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

na mixie więcej wbije ^^

  • 1 miesiąc temu...
  • Legendarny Fragowicz
Opublikowano

IJ9wGWo.jpg

 

 

Na wakacjach w silverze :D

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

A tak sobie ćwiczyłem AWP na miszkę i kanrina + odświeżę trochę temat.

post-6104-0-03268100-1426789151_thumb.jpgpost-6104-0-34492700-1426789159_thumb.jpg

 

Kanrin pro:post-6104-0-41834100-1427389997_thumb.jpg

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

lUGZzxX.jpgHtciGfv.jpgG1aavuO.jpg

no4vNHq.jpgHi4YHQH.jpgXIo5Azo.jpg

04gy0Kx.jpgQaYYSSK.jpg

 

Prosze ;p to 0-2-10 to po prostu się bawiłem i dawałem fory ;p aby później wystrzelić na topowe miejsce ;D

  • 2 tygodnie później...
  • Legendarny Fragowicz
Opublikowano

I tak cienko :D

Szkoda, że zdjęć z serwera nie robie, bo takie akcje jak na przedostatnim zdjeciu to w Terro często mam :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

31251edaa3e9.jpg

 

 

 

1964c983e79b.jpg

 

 

 

Nowy Cofing pod awp i jazda :D

  • Legendarny Fragowicz
Opublikowano

Nie cffaniakuj, w piątek siadam na kompa i Cię klepię :D

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

boże ale wstyd, porażka moje staty hahah ;D

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

No to odświeże troche temacik ;p

 

 

 

 

 

 

 

vk2lr5d.jpg

G4JCaWg.jpg

nSTyMNY.jpg

vfjg4Rd.jpg

L98bpRl.jpg

ebOIsB3.jpg

UV69gaY.jpg

  • Legendarny Fragowicz
Opublikowano

@Kanrin nic tu nie widzę tylko ZAKAZANY HOSTING (chyba że tylko ja tak mam) Polecam http://imgur.com/

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Kanek dawaj coś lepszego bo takie już były ;-)

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

były ale hosting mi usunąl fotki ;p musiałem przerzucić na inny ;)

Opublikowano

90yBgH2.jpg La1dgtD.jpgaIfaXfG.jpg 9lm1HLD.jpgpICWNUD.jpg YlCxU38.jpg

 

Też sie pochwale paroma grafikami z serwera, głownie z czatu :D Pare osób, najczęściej VIPów utworzyła sobie kółko wzajemnej adoracji i potrafi obrażać każdego dookoła, chociaż przede wszystkim wtedy kiedy się ich zabije. Oczywiście to tylko część zdjęć - jest tego o wiele więcej (za każdym razem praktycznie jak jestem na serwie to widze jak ktoś kogoś beszta ;D). No ale chociaż jest czasami śmiesznie :P

 

//Kanrin odpowiem w twoim stylu: poproszę o demko lub screen udowadniającego taką sytuacje ;P

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

no no blendzior szkoda,ze nie miales takich statow-oszukista

a to takie tam ode mnie

post-12709-0-72961400-1436608893_thumb.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności