Jump to content
[CS:GO] Nowy serwer CS:GO - ONLY AWP NO SCOPE! ×
[CS:GO] Nowy serwer CS:GO - ONLY AWP NO SCOPE!

Blendzior-

[CS:GO] Admin ONLY MIRAGE #64
 • Content Count

  185
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Czas online

  12h 20m 21s

Community Reputation

69 Przyzowita

1 Follower

About Blendzior-

 • Rank
  Duch Święty
 • Birthday May 20
 • Entries from Chatbox 0

Profile information

 • Name
  Ariel
 • Sex
  mężczyzna
 • City
  Gdynia

Information about Fragowicz

 • Nick
  Blendzior
 • Favorite server
  CS:GO - ONLY MIRAGE
 • I play on servers
  CS:GO - ONLY MIRAGE
  CS:GO - ONLY AWP
  CS:GO - MULTI ARENA

Contact with Fragowicz

Recent Profile Visitors

1,714 profile views
 1. Grałem na serwerze ze stałym przenikaniem przez graczy i mi się podobało, jestem za 😇.
 2. Cześć, Jestem innego zdania niż mój przedmówca. Nick kojarzę, ale nic poza tym, chyba nawet cię nie słyszałem. No i brak tych kilku sensownych postów na forum. Ja na nie. Moim zdaniem trochę za wcześnie. Powinieneś dać się bardziej poznać adminom (chyba, że to zrobiłeś, a po prostu nie trafiłeś na moją osobę, to proszę mnie wyprowadzić z błędu), ale ostateczna decyzja nie zależy ode mnie, więc życzę powodzenia. Pozdrawiam. 15:11 I nie grasz na serwerze od niemalże tygodnia, a składasz podanie na admina...
 3. Nie znam cię, kilka razy widziałem. Na plus: topka na serwerze i nie przypominam sobie, żebyś sprawiał problemy. Na minus: Wspomniana wyżej aktywność i konto na forum pod podanie. Pozostaję neutralny.
 4. Nie będę i nie muszę się zgłębiać w sprawę. Jeśli słyszę, że ktoś wyzywa i obraża - banuje. Nie będę przed nadaniem bana ściągał dema i je analizował. Jak mówiłem, będzie demko, to je tutaj wstawię. Mam na to 24h. Pozdrawiam.
 5. Nie było jakiegoś "zbanuj typa", tylko ja byłem w twoim teamie i to słyszałem. W momencie kiedy cię banowałem, nie widziałem innych stron, za to słyszałem twój monolog.
 6. Jak byłem w CT, to tylko ciebie słyszałem, jeśli obrażał cie inny gracz, to możesz go zgłosić tutaj na forum. Będzie demko, to zobaczysz za co dostałeś bana, skoro jeszcze nie wiesz. Pozdrawiam
 7. Na cztery dni. Całą rundę obrażałeś gracza, który siedział na spect. Jakieś wyzywanie i gadanie o rozpinaniu rozporka (?). Do tego zagłuszałeś wszystko co się działo na serwerze.
 8. Nick jakiego używasz: Blendzior celna ręka Wiek: 22 Zajmowane wcześniej stanowisko: Admin Only DD2 Staż na zajmowanym wcześniej stanowisku: 2015-2017, chociaż mogę się mylić, bo trochę czasu minęło. Na jakie zatem chcesz wrócić stanowisko: Admin Only Mirage Kilka argumentów przemawiającym za powrotem na stanowisko: Wróciłem do cs'a; przez cztery lata, a w tym dwa lata bycia adminem, poza jakimiś małymi incydentami, nigdy nie sprawiałem problemów, nigdy nie było na mnie żadnej skargi. Pomimo sporej ilości adminów, bardzo często zdarza się, że na serwerze nie ma żadnego, więc mógłbym wypełnić tą pustkę Dogaduję się z wieloma obecymi adminami i gram z nimi również poza serwerem. Podanie powrotne złożyłem za namową Śmigła, którego znam chyba najdłużej z całej teraźniejszej ekipy. Pozdrawiam.
 9. Już nie mówię nawet o usuwaniu jumpów, ale może dałoby radę trochę je ukrócić - niech sobie skaczą wyżej, ale nie tak, że mogą wskoczyć bez problemu do okna. ?
 10. Moim zdaniem te double jumpy są złe. Gorsze od bomb.
 11. Akuma, przepraszam, że się wtrącę, ale jestem pewien, że stachu nie czituje. Gra na serwerze od bardzo dawna i zawsze znajdzie się ktoś, kto posądzi go o czity, przeważnie ci, którzy nie potrafią grać. Wyjątkowo przypominasz mi typa "orange" (kto gra długo, ten zna). Sam już nie raz słyszałem jak bezpodstawnie twierdzisz, że ktoś ma haxy i chcesz banować. Przykładowo taki ktoś jak "potworna laleczka" też miał być przez ciebie banowany i nie zrobiłeś tego tylko dlatego, że powstrzymał cię inny admin.... Co do demka, to: 20.45 - Jakie "idealnie czekasz"? Dopiero co wszedł na schody, rzucił granat, do tego jeszcze nim trafił w ciało przez co mógł być pewny, że tam siedzi przeciwnik. A ponadto, stojąc na schodach, wyjście z pałacu jest bardzo wąskie, więc nie jest trudno wcelować się w to miejsce przez smoke i kliknąć LPM... 21.20 - Stachu dostaje dokładne info gdzie typ siedzi. Jednocześnie to miejsce to najłatwiejszy skan chyba na tej mapie i nie jest trudno, żeby taki "idealny" skan wykonał przeciętny gracz 21.50 - Przez smoke na midzie, no proszę cię. Niemożliwe!!! Awykonalne!!! 22.00 - Chyba dwa różne demka oglądamy, bo ja tu nie widzę żadnego bawienia się 22.20 - Jeden mógł czekać albo biec, drugi wychylać albo uciekać. Akurat tak się złożyło, że jeden wybrał czekanie a drugi wychylanie i tyle. Do tego słychać jak przeładowuje za ścianą, więc wiadomo, że zaraz wychyli. 23.50 - Pierwsze primo - było słychać, że uciekają, drugie primo - przecież sprawdzał prawie każdy kąt przy tym "lataniu w ciemno" 25.55 - ? 26.50 - No jak mają go zamkniętego i wiadomo dokładnie, że siedzi na tych schodach i może w każdej chwili wyjść na przykład pod jego celownik, to czemu nie ma strzelać tam? 27.55 - A w csie jak coś się idealnie zrobi, to znaczy, że ktoś jest odpalony? Kurde, vaca powinienem mieć już dawno, bo tak do undera to nawet "idealniej" skakałem xD. Ogólnie powiem tak, że to wszystko jest na wyrost, byleby kogoś upie**olić. Ciężko niektóre sytuacje komentować, bo twoje tezy same się obalają, jak tylko przewinie się na te minuty, które podajesz. A tak w ogóle to dlaczego kłamiesz rozpisując demko (sytuacja z tą rampą przykładowo)?
 12. Nick podczas gry: Blendzior celna ręka Nick admina: sonia. Powód bana: "Prowokacja" Data zdarzenia: 21.02.2019 18:00 Opis zdarzenia: Zacznę od tego, że dostałem bana permanentnego bez żadnego ostrzeżenia skierowanego do mojej osoby, pomijając już fakt, że taryfikator banów nie przewiduje takiej wysokiej kary za to "przewinienie". Czy prowokacją jest rozmowa z innymi graczami na serwerze na temat takich zachowań jak: Leaviel bezkarnie kampiący co runde w pałacach, podczas gdy "zwykli" gracze dostają za podobne zachowanie kicki/bany oraz kiedy prowadzona była o tym niedawno dyskusja na forum; czy rozmowa o domniemanym cheaterze, którego admin sonia. ma widocznie w dupie i fraguje sobie w najlepsze?. Gram na tym serwerze od lat, byłem tu adminem przez długi okres czasu i nigdy przenigdy za takie zachowanie nie było bana, a już na pewno nie permanentnego.
 13. Serwer: CSGO DD2 Nick podejrzanego: Ćwiku g2a.com Rodzaj cheatu: Spinbot Kto złapał: Ja Steam ID/IP [screen + pisemnie napisane]: STEAM_0:1:147733611 Dowód [rozpisz demo]: Staty mówią same za siebie.
 14. Co z tego, że masz rok stażu jak w ciągu tego roku z serwerem połączyłeś się 13 (trzynaście) razy? Edit: Sory, pomyłka Edit2: Ale i tak coś rzadko...
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy