Misza Opublikowano 19 Stycznia 2016 Emerytowany Fragowicz Opublikowano 19 Stycznia 2016 co tam skin, skąd Wy macie ping 27 matko jedyna, dawno takiego nie widziałem :( + 0 % loss packet matko jedyna ;D
Właściciel GET Opublikowano 19 Stycznia 2016 Właściciel Opublikowano 19 Stycznia 2016 Efekt nowych rate :)
Legendarny Fragowicz SMIGLO Opublikowano 19 Stycznia 2016 Legendarny Fragowicz Opublikowano 19 Stycznia 2016 raz na ruski rok <ninja>
Blendzior- Opublikowano 19 Stycznia 2016 Emerytowany Fragowicz Opublikowano 19 Stycznia 2016 raz na ruski rok <ninja> Raz na ruski rok lepiej ode mnie <clap>
Legendarny Fragowicz CSHT. Opublikowano 11 Lutego 2016 Legendarny Fragowicz Opublikowano 11 Lutego 2016 No, trzeba rozruszyć temat :D I mały Bonus: 2 kosy na oczach Nobody będącego w przeciwnym Teamie :D (W tle uwieczniony nub @Testarosso :P)
Legendarny Fragowicz Kurwikłak Opublikowano 11 Lutego 2016 Legendarny Fragowicz Opublikowano 11 Lutego 2016 Przyznać się Który to? https://youtu.be/OcRIjZ5Se2E?t=4m58s
Właściciel GET Opublikowano 11 Lutego 2016 Właściciel Opublikowano 11 Lutego 2016 Żaden, to manipulacja :P
Testarosso Opublikowano 12 Lutego 2016 Emerytowany Fragowicz Opublikowano 12 Lutego 2016 CSHT przecież to twoja życiówka była a co do mnie nie nub tylko Pro Player :D :D
modle sie o skilla Opublikowano 16 Lutego 2016 Fragowicz Opublikowano 16 Lutego 2016 Widzę SAX, że i moją zyciówkę zamiesciłeś 5-0-3 :)
Zasłużony Fragowicz Rozbójnik Alibaba Opublikowano 18 Marca 2016 Zasłużony Fragowicz Opublikowano 18 Marca 2016 Bywało lepiej , ale i tak uważam, że dramatu nie ma na mojej maszynie przy 40 fps ; ) winiaki.bmp
Blendzior- Opublikowano 19 Marca 2016 Emerytowany Fragowicz Opublikowano 19 Marca 2016 Jakimś fartem mnie na końcu wyprzedziłeś... :)
Zasłużony Fragowicz Rozbójnik Alibaba Opublikowano 19 Marca 2016 Zasłużony Fragowicz Opublikowano 19 Marca 2016 O jakim ty farcie piszesz? :D BTW - dogoń mnie w ranku to pogadamy leszczyku. Sprawie sobie nowego kompa to bedziemy dyskutować : D
Blendzior- Opublikowano 20 Marca 2016 Emerytowany Fragowicz Opublikowano 20 Marca 2016 Spokojnie, nie dość, że dogonie to jeszcze przegonie <clap>
Misza Opublikowano 15 Kwietnia 2016 Emerytowany Fragowicz Opublikowano 15 Kwietnia 2016 Odświeżam :D Bez lagów można pykać z rana :D
Legendarny Fragowicz CSHT. Opublikowano 6 Maja 2016 Legendarny Fragowicz Opublikowano 6 Maja 2016 "Kultura serwerowa" xDD #EZPZ
JaGi Opublikowano 9 Maja 2016 Emerytowany Fragowicz Opublikowano 9 Maja 2016 To ja też się pochwale :v
Arni Opublikowano 14 Maja 2016 Elitarny Fragowicz Opublikowano 14 Maja 2016 Takie tam trochę farta trochę skilla
xkatax Opublikowano 29 Września 2016 Fragowicz Opublikowano 29 Września 2016 Tak sobie fajnie przykucnął
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.