Blendzior- Opublikowano 11 Lipca 2015 Emerytowany Fragowicz Opublikowano 11 Lipca 2015 @mR_T, Cicho! Miałem :d Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zasłużony Fragowicz suvi Opublikowano 15 Lipca 2015 Zasłużony Fragowicz Opublikowano 15 Lipca 2015 Pisali że się nie da ze mną grać XD
LaggeR* Opublikowano 23 Lipca 2015 Wykluczony Opublikowano 23 Lipca 2015 Szybko wszedłem na serwer przed wyjazdem, zobaczyć co się dzieje.
LaggeR* Opublikowano 23 Lipca 2015 Wykluczony Opublikowano 23 Lipca 2015 Późniejsza runda I odpowiedź jednego z graczy
Zasłużony Fragowicz Pit Opublikowano 23 Lipca 2015 Zasłużony Fragowicz Opublikowano 23 Lipca 2015 bo masz hacki ! Od dawna to wiedziałem !
SkUL♥byali♥ Opublikowano 24 Lipca 2015 Fragowicz Opublikowano 24 Lipca 2015 Było 20-0 niestety zapomniałem zrobić ss :v
SkUL♥byali♥ Opublikowano 17 Sierpnia 2015 Fragowicz Opublikowano 17 Sierpnia 2015 Też mam tego buga ciągle jak wpiszę !rs ;-;
Carveel Opublikowano 29 Sierpnia 2015 Fragowicz Opublikowano 29 Sierpnia 2015 Takie tam, jeszcze Killing spree x9 na koniec;) Zeby wygrac runde trzeba bylo zabic 12;] A tutaj mamy 26:4:0 nowy rekord?;]
Macekk Opublikowano 16 Września 2015 Fragowicz Opublikowano 16 Września 2015 Było lepiej o 3 tylko screena brak :) Byłoby jeszcze lepiej tylko od 13 fraga jakiś "kolega" skakał mi po głowie i latał przed celownikiem (dzięki Pablo, że go wywaliłeś w końcu). To tylko zapowiedź tego, że idę pobić soon powyższy rekord :)
LaggeR* Opublikowano 21 Listopada 2015 Wykluczony Opublikowano 21 Listopada 2015 Carrowanie na de_dust2
Legendarny Fragowicz CSHT. Opublikowano 21 Listopada 2015 Legendarny Fragowicz Opublikowano 21 Listopada 2015 Szkoda, że z wczorajszego karania nie mam zdjęcia, bo bym wrzucił ;>
Misza Opublikowano 22 Listopada 2015 Emerytowany Fragowicz Opublikowano 22 Listopada 2015 0 % loss Wy to chłopaki macie fajnie :(
slabizna Opublikowano 28 Listopada 2015 Fragowicz Opublikowano 28 Listopada 2015 Przyczajka w "PIT-cie" :P Może nikt nas nie usłyszy Jak zwykle nie wyszło...
Akuma Opublikowano 17 Stycznia 2016 Emerytowany Fragowicz Opublikowano 17 Stycznia 2016 Najs xd No Beniu, spróbuj pobić :* Flawless! I pan Mister Kanrin, botek, ledwo na plus wyszedł XD
Legendarny Fragowicz CSHT. Opublikowano 18 Stycznia 2016 Legendarny Fragowicz Opublikowano 18 Stycznia 2016 Ty farciarzu! :D
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.