Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'Pomoc' .
Znaleziono 31 wyników
-
Witam, pisze ten post mając pewien problem i poszukuje pomocy od osoby która się na tym zna ( ja się nie znam kompletnie) Problem polega na tym że jakiś czas temu miałem prawdopodbnie trojana na laptopie, nie mogłem nic zrobić przez BIOSa ani zrestartować do ustawień fabrycznych ani cokolwiek innego, wszystko blokowało. Poradziłem się u kolegi który wgrał mi nie ten system który miałem (wczesniej windows 11) a teraz działam na 10tce i przy okazji nie wytlumaczył mi do końca jak zrobić tego formata i wpisałem za małą partycje i mam tylko jeden dysk ( C ) który waży 100gb a wcześniej miałem dwa dyski rozłożone po równo GB ogólnie było 512GB. Pytanko czy da rade jakoś zwiększyć pojemność tego dysku lub zrobić jakiś nowy bez robienia formata od nowa ?
-
Witam. Potrzebuje pomocy w wgraniu map, roundsoundow i botow na serwer cs 1.6 wykupiony na pukawka.pl Czy znalazla by sie osoba chetna, nie chce za darmo ale tez nie za miliony, ma to byc prywatnie dla moich dzieci zeby sobie grali. prosze o szybki kontakt.
-
@ TERAZ JESTEM PRO nie polecam kupowanie usługi przez sms tylko wyłącznie przez stronę sklepu poprzez przelewu oraz bliku setinfo _pw "hasło przez ciebie " jak dobrze podałeś poprawny nick w grze
-
- 1
-
-
Opis problemu:nie moge wejsc na ffa pojawia sie napis nie możesz wejść rozwiąż ten problem na forum
-
SIEMA PISZE TUTAJ I WIERZE ŻE KTOŚ SIE ZNAJDZIE I WYTŁUMACZY ;CCCCCC Mam problem z cs....... jak gram faceita czy to nawet na serwerze z botami mam monent gdzie var skacze na pół sekundy dosłownie do 14/20 a pozniej wraca na 0.02/1.04 coś takiego..... wie ktoś może jak to naprawić próbowałem tipów z ustawieniami neta i nic nie pomaga a net jest dobry i połączenie też przez kabel
-
Cześć Mam pytanie odnośnie Team Speak'a. Mianowicie chciałbym prowadzić audycję, tylko że nie mogę ogarnąć jak puszczać piosenkę i jednocześnie coś mówić... Gdyby ktoś wiedział, proszę o pomoc Ps. Odwdzięczę się
-
Witam, po przerwie półrocznej od cs 1.6 postanowiłem powrócić do gry, jednak nie mogę grać.. Dlaczego? Otóż strasznie ścian i laguje mi się cały cs 1.6 ledwo udaje mi się wybrać drużynę, nie mówiąc już o jakiejkolwiek grze.. W cs:go wszystko działało wspaniale, a tutaj coś się zepsuło, instalowałem na nowa cs, ale to nic nie pomogło, dodam że gram na platformie steam. proszę o jakieś wskazówki ;)
-
Cześć, nim przejdę do konkretnego pytania to się przedstawie bo tego wymaga netykieta i tak trzeba. Mam na imię Przemek i jeżeli gram to robię to na waszym serwerze. Może ktoś mnie widział może nie, ale witam wszystkich. Z dnia na dzień objawił się problem powodujący delikatnie mówiąc dyskomfort w grze. Wartość pingu oscyluje w wartościach 170-210. Sprawdzałem spójność plików co nie wykazało nieprawidłowości, przeinstalowałem grę jak i klienta. Próbowałem przekopiować cfg youtubera od cs ale to nic nie dało. Proszę o rady wszelkiej maści bo nie mam pojęcia co powinienem zrobić. z net_graph'u: Tick 64.0 SV 7-17 +- 1.3 ms var 0,006 fps'y 100-300 W załącznikach zamieszczam zrzuty z pomiarów speedtest oraz parametry sprzętu. Dzięki za każdą pomoc, Pozdrawiam
-
Odpalam Gta 5 ja mam kupioną na social club i wejde w social club ładuje się a pochwili gta 5 niespodziewanie przestało działać proszę kliknąć spróbuj ponownie. Sterwoniki mam nowe Uptade systemu robiłem moje podezespoły msi gtx 1050 ti intel core i3 8100 płyta główna msi h310m pro vd i 2 razy 8gb ram ddr4 od ballistix prosze o pomoc
-
Witajcie drodzy forumowicze, jak wiecie streamuję na twiczu codziennie od 20: 00. (dzisiaj może się to zmienić na ok. 21:00, gdyż ksiądz przychodzi w odwiedziny ). Jestem tu nowy i zapewne oczekuję zbyt wiele, ale uważam, że trzeba próbować i się starać w dążeniu do osiągnięcia celu. Czego potrzebuję ? Abyście zaglądnęli do mnie dzisiaj o 21:00 pozostawili follow i na czacie napisali np.: siema jestem z tej sieci. (wystarczy dosłownie 5 min, a pomoże mi to w otrzymaniu partnerstwa ). Będę wdzięczny. Jeżeli zły dział prosze o przeniesienie . Pozdrawiam.
-
Witam. Mam problem z CS'em 1.6. Gdy chcę odpalić gierkę na steamie, wyskakuje mi komunikat "Failed to initialized authentication interface. Exiting...". Prosze, pomóżcie.
-
Witam serdecznie. Zwracam się z pytaniem, czy jest jakaś możliwość czy program dzięki któremu wraz z instalującym się windowsem, zainstalują się moje programy?
-
Dobra robota, Dzięki
-
Cześć wam, może znalazł by się ktoś kto by mógł mi pomóc z naprawą WoTa .Ostatnio doszła aktualizacja i po niej wgrałem Aslana ,odpaliłem wyskoczył jakis błąd, następnie odinstalowałem moda i gdy wlaczylem czystego wota gra mi sie nie do końca odpalała. Macie coś na to oprucz instalacji od nowa.
-
Siema, jestem layio i jestem tutaj nowy :P Chciałbym byście pomogli mi zmniejszyć to zdjęcie tak, żeby nadawało się do avataru na steam. Próbuje już od godziny ale nie jestem w tym mistrzem (jak widać) i no...proszę o zmniejszenie go tak by wrzucić na avatar :D Z góry dziękówa !
-
Czesc, probuje wejsc na serwer, ale kiedy widze juz okno logowania wyrzuca mi crasha cd20 errror downloading requested files. Reinstall gta sa i mta był, łącze jest dobre, usuwałem rzeczy z mods/deatchmatch/resources, na innych serwerach działa normalnie wszystko. Bardzo proszę o pomoc!
-
Cześć Mam pytanie odnośnie Team Speak'a. Mianowicie chciałbym prowadzić audycję, tylko że nie mogę ogarnąć jak puszczać piosenkę i jednocześnie coś mówić... Gdyby ktoś wiedział, proszę o pomoc Ps. Odwdzięczę się
-
Witam. Dziś koło godziny 18:40 niestety przy wyłączonej zaporze oraz osłonach antywirusa co było totalną głupotą serfowałem po internecie za różnego typu skryptami głownie na położenie warstw w grach platformowych 2D oraz 3D (głownie typy dungeon), to nie jest istotne. Natrafiłem na strone która mnie zaciekawiła, nie jestem w stanie podać adresu. Znalazłem tam pewien plik którego treść mnie zaciekawiła, chodzi tu o skrypty. Dlatego postanowiłem pobrać plik, a z racji że nie było włączonej żadnej ochrony to wiadomo co zaczeło się dziać.. 1. Straciłem kontrole nad systemem Windows (7 Home Premium) Obecnie udało mi się odzyskać pełen dostęp do systemu, lecz ciągle znajduje pliki ukryte które próbują modyfikować treść zawartą na dysku C w sekcji z windowsem oraz sterownikami. 2. Straciłem kontrole nad przesyłaniem danych między moim komputerem a serwerem DNS Nie znalazłem jeszcze przyczyny. 3. Straciłem kontrole nad panelem dysków. Kontrole odzyskałem. Podczas pełnego funkcjonowania wirusa, z jednej partycji zrobiło się około 10, w każdym była część windowsa. Udało mi się to złożyć do kupy. Podejrzewam że dlatego windows stracił pełną funkcjonalność (podejrzewam że zaszły przy tym nieodwracalne zmiany w plikach) 4. Zaśmiecenie komputera. Wszędze... dosłownie w każdym folderze na urządzeniu było minimum 20 plików o nazwie 8x000064c.tmpfs oraz podobnych. Ogarnąłem to z pomocą Avasta 5. Zmodyfikowało mi usługi między innymi pojawiły się: AxInstSV zizumejy zigipyro wserarek oraz inne. 6. Procesy niemożliwe do wyłączenia Pojawiły się procesy w systemie których wyłączanie było niemożliwe lub wyłączenie powodowało uruchomienie innych: CMI.exe*32 CMI.exe*64 sper.exe rundll.exe*32*64 Yjetpudl.exe Yurejjaeb.exe*32 0x9349.dll uc.exe unescapp.exe KSM.exe*32 kmns.dll hostcmdnetKS.exe trotux.dll trotuxmnr.exe Blind.exe YellowSend.exe*32 YellowSend.exe*64 prefboost.exe*32 Officeclicktourn.exe nutray.exe SearchProtocolHostKS.exe AppVshNotify.exe IOxTaskHost.exe taskmgr.exe dwm.exe Linkury.exe 7. Wirusy znalezione: Zaczeło się od TROTUX, SafeFinder oraz YellowSend, następnie te wirusy pobrały następne które również znalazłem: Mks_vir Trojan.win32.scar.dgje Trojan.win32.killfiles.afz Trojan.win32.Jorik.Carberp.ar Trojan.Downloader.JS.Agent.gbj Trojan.SPY.Win32.Zbot.ikh Trojan.Downloader.Agent.mee Trojan.win32.Agent2.dtb Backdoor.win32.Hupigon.fdnv not-a-virus:PSWTool.win32.RAS.g Joke.Jep/Russ Joke.JS.Spawn.b Joke.win32.errore Klez Nimda Novarg Pozbyłem się tego gówna, lecz.. idziemy dalej 8.Brak odpowiedzi DNS Mimo pozbycia się większości błędów to nadal uzyskałem dostęp jedynie do ograniczonej odpowiedzi z serwera. Dostaje jedynie 20kb/s prędkości internetu oraz mam problem z połączeniem do stron takich jak Facebook. Obecnie uzyskałem dostęp do Google (wyszukiwarki, link z googla już nie przejdzie) Fragujemy.com onet.com youtube.com shinden.pl ciągle staram się wyszukiwać nowe pliki zarażające lecz jest ich jeszcze 483 których nie może zablokować ani avast ani malware. Próbowałem również innych programow czyszczących komputer oraz rejestr. Dodam jeszcze że to nie wina przeglądarki ponieważ nie działa ani explorer ani chrome ani opera. 9. Tu proszę was o POMOC Jeśli wiecie coś w temacie procesów usług lub innych wymienionych wyżej czego się nie pozbyłem prosiłbym o pomoc (przekazanie mi informacji w komentarzu). Dodam jedynie że przywracanie systemu oraz kopii plików nic nie zmieniło. Dlaczego proszę o szybką pomoc ? Dostęp do internetu jest mi potrzebny między innymi do pracy. A na jutro do 6:20 muszę wydrukować materiały znajdujące się na gmailu, gdzie dostęp do drukarki mam jedynie z laptopa. (Canon z ostatniego posta odesłany do servisu)
- 3 odpowiedzi
-
Witam. Pomógłby mi ktoś znaleźć sterownik aktualizujący OpenGL do wersji 3.0 dla tej karty graficznej bo nie mogę nigdzie znaleźć: SIS M661MX Z góry dzięki za pomoc :D
-
procesor ktory kupic chcem: AMD Athlon X4 880k karta graficzna: http://www.komputronik.pl/product/271913/Elektronika/Cz%C4%99%C5%9Bci_PC/GIGABYTE_Radeon_R7_360_2GB_OC.html czy http://www.komputronik.pl/product/264950/Elektronika/Cz%C4%99%C5%9Bci_PC/ASUS_Radeon_R7_260X_2GB_OC.html?utm_source=Ceneo&utm_medium=link&utm_campaign=NiePromo zasilacz(terazniejszy): ibox sl-8500BTX (wystarczy czy szukac nowego?) plyta glowna: MSI A78M-E45 czy Asrock FM2A88X Pro3+ Pierwszy raz bede skladal wiec prosze o wyrozumialosc bo naprawdę wydaje mi sie to najlepszy. A jak cos waszym zdaniem jest lepsze w tym przedziale co te podzespoly to prosze o linki ( tylko procesory amd,intel nie)
-
jest moze bind na kupywanie broni ?
-
Nie jest to związane z cs'em, a bardzo potrzebuję pomocy graficznej, może ktoś zechce pomóc w stworzeniu loga klubu motoryzacyjnego. Jeżeli ktoś byłby chętny pomóc niech napiszę do mnie w wiadomości prywatnej. Mam nadzieję że mimo że nie temat związany z cs'em, nie zostanie usunięty :)
-
[KOSZ] Witam ... Proszę o Pomoc w udzieleniu informacji
DavidHardStyleKrakow opublikował(a) temat w Kosz
Witam ... Mam kurde pytanie i czy by mi ktoś na nie odpowiedział... Wczoraj wykupilem Vipa i slota i nie dziala mi serwer Zombi moda ... Moze mi ktos powiedziec o co tu chodzi bo przed wykupieniem dzialal mi normalnie a teraz to w ogóle mi serwera nie znajduje tak jak by był wylączony a na stronie pisze że jest serwer właczony ... Pomocy Proszę !!!! Odinstalowalem gre i na nowo zainstalowalem ... pare wersji Countera ....- 21 odpowiedzi
-
Siema mam prośbę pomożecie mi wybrać znak który pasuje do mojego nick : 1) ;o 2) ;v Nie wiem któro pasuje lepiej do nicku : Mystique
-
Witam, czy jest ktoś w stanie znaleźć mi rozdzielacz sygnału do mini jacka 3.5( Coś jak to http://cdn.overclock.net/2/29/500x500px-LL-29282368_3136rGKxML.jpeg). Z góry dzięki.
- 3 odpowiedzi
-
- pomoc
- rozdzielaczem
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
