-
Jaką grę polecicie mi z survivali
Moskit2115 odpowiedział(a) na Moskit2115 temat w Dyskusje wokół gier
Grałem w frostpunka i to bardzo długo -
Jaką grę polecicie mi z survivali
Moskit2115 odpowiedział(a) na Moskit2115 temat w Dyskusje wokół gier
W dying light grałem i the forest. Zobaczę sobie tego green hell dziena -
Moskit2115 obserwuje zawartość N I K A
-
Moskit2115 obserwuje zawartość Proszę o pomoc gta v , Jaką grę polecicie mi z survivali , [KOSZ] Cheaterzy Kartofel i Znienawidzony i 1 inny
-
Jaką gierkę polecicie z survivali do 140zł. Może też być jakiś f2p ale nie unturned bo już tym żygam??
-
@Czerwionto sadełko ma
-
Skarga na: Gracza Kartofel, Znienawidzony Nick podczas gry: wpisz tu swój nick na serwerze: Moskit2115 Nick osoby oskarżonej: wpisz tu nick admina lub gracza, na którego składasz skargę: Kartofel, Znienawidzony Dlaczego składasz skargę: Przedstaw krótki powód, dla którego składasz skargę: aimbot i wallhack odpały na serwerze Data zdarzenia: wpisz tu przybliżoną datę oraz orientacyjną godzinę zdarzenia, na podstawie którego składasz skargę: 29.07.2019 dalej grają Opis zdarzenia: opisz nam krótko i zwięźle sytuację, na podstawie której składasz skargę: biegam sobie i same hedy widzą przez ściane na speckt nagrałem Dowód: wstaw tu dowód popierający skargę, np. w postaci dema lub screen''ów: demko na dwóch graczy: https://megawrzuta.pl/download/468c6936c6e11090a379a3113226f3fa.html
- 3 odpowiedzi
-
- 1
-
-
Skarga na: Gracza: eciepecie Nick podczas gry: wpisz tu swój nick na serwerze: Moskit2115 Nick osoby oskarżonej: wpisz tu nick admina lub gracza, na którego składasz skargę:eciepecie Dlaczego składasz skargę: Przedstaw krótki powód, dla którego składasz skargę: aimbot wallhack radar hack Data zdarzenia: wpisz tu przybliżoną datę oraz orientacyjną godzinę zdarzenia, na podstawie którego składasz skargę: 29.07.2019 9:05 akutalnie dalej gra na serwerze Opis zdarzenia: opisz nam krótko i zwięźle sytuację, na podstawie której składasz skargę: chodzi wszędzie wcelowany i zabija ludzi Dowód: wstaw tu dowód popierający skargę, np. w postaci dema lub screen''ów: demko: https://megawrzuta.pl/download/a4ea7b691831770024681a4148cc0a6d.html
-
-
Tak próbowałem
-
nic nie pomogło to samo tylko mi się od nowa folder i znowu niespodziewanie przestało działać
-
weryfikowalem pliki wszystko akutalizowalem jak cos pominolem pisac FIVEM mi działa a gta nie pliki chyba ok jak fivem leci
-
Dalej nie naprawiłem bardzo proszę o pomoc wcześniej działało normalnie
-
-
ja mam inny błąd taki że nie wejdę bo po wczytywaniu mi to pisze a nie error jak on moge odpalic w trybie awaryjnym albo normalnym ani ten i ten nie działa mam wszystko aktualizowane nie ma nic takiego sterowniki na pewno nawet d3dx robiłem od nowa dll zgrywałem z neta i chuj
-
Gratki ?
- 9 odpowiedzi
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Odpalam Gta 5 ja mam kupioną na social club i wejde w social club ładuje się a pochwili gta 5 niespodziewanie przestało działać proszę kliknąć spróbuj ponownie. Sterwoniki mam nowe Uptade systemu robiłem moje podezespoły msi gtx 1050 ti intel core i3 8100 płyta główna msi h310m pro vd i 2 razy 8gb ram ddr4 od ballistix prosze o pomoc
-
Postów
27 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
