Skocz do zawartości
  • Postów

    27
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Moskit2115

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Moskit2115

  1. Grałem w frostpunka i to bardzo długo
  2. W dying light grałem i the forest. Zobaczę sobie tego green hell dziena
  3. Jaką gierkę polecicie z survivali do 140zł. Może też być jakiś f2p ale nie unturned bo już tym żygam??
  4. @Czerwionto sadełko ma
  5. Skarga na: Gracza Kartofel, Znienawidzony Nick podczas gry: wpisz tu swój nick na serwerze: Moskit2115 Nick osoby oskarżonej: wpisz tu nick admina lub gracza, na którego składasz skargę: Kartofel, Znienawidzony Dlaczego składasz skargę: Przedstaw krótki powód, dla którego składasz skargę: aimbot i wallhack odpały na serwerze Data zdarzenia: wpisz tu przybliżoną datę oraz orientacyjną godzinę zdarzenia, na podstawie którego składasz skargę: 29.07.2019 dalej grają Opis zdarzenia: opisz nam krótko i zwięźle sytuację, na podstawie której składasz skargę: biegam sobie i same hedy widzą przez ściane na speckt nagrałem Dowód: wstaw tu dowód popierający skargę, np. w postaci dema lub screen''ów: demko na dwóch graczy: https://megawrzuta.pl/download/468c6936c6e11090a379a3113226f3fa.html
  6. Skarga na: Gracza: eciepecie Nick podczas gry: wpisz tu swój nick na serwerze: Moskit2115 Nick osoby oskarżonej: wpisz tu nick admina lub gracza, na którego składasz skargę:eciepecie Dlaczego składasz skargę: Przedstaw krótki powód, dla którego składasz skargę: aimbot wallhack radar hack Data zdarzenia: wpisz tu przybliżoną datę oraz orientacyjną godzinę zdarzenia, na podstawie którego składasz skargę: 29.07.2019 9:05 akutalnie dalej gra na serwerze Opis zdarzenia: opisz nam krótko i zwięźle sytuację, na podstawie której składasz skargę: chodzi wszędzie wcelowany i zabija ludzi Dowód: wstaw tu dowód popierający skargę, np. w postaci dema lub screen''ów: demko: https://megawrzuta.pl/download/a4ea7b691831770024681a4148cc0a6d.html
  7. nie pomogło nic nie pomogło nic
  8. Tak próbowałem
  9. nic nie pomogło to samo tylko mi się od nowa folder i znowu niespodziewanie przestało działać
  10. weryfikowalem pliki wszystko akutalizowalem jak cos pominolem pisac FIVEM mi działa a gta nie pliki chyba ok jak fivem leci
  11. Dalej nie naprawiłem bardzo proszę o pomoc wcześniej działało normalnie
  12. ja mam inny błąd taki że nie wejdę bo po wczytywaniu mi to pisze a nie error jak on moge odpalic w trybie awaryjnym albo normalnym ani ten i ten nie działa mam wszystko aktualizowane nie ma nic takiego sterowniki na pewno nawet d3dx robiłem od nowa dll zgrywałem z neta i chuj
  13. Gratki ?
  14. Odpalam Gta 5 ja mam kupioną na social club i wejde w social club ładuje się a pochwili gta 5 niespodziewanie przestało działać proszę kliknąć spróbuj ponownie. Sterwoniki mam nowe Uptade systemu robiłem moje podezespoły msi gtx 1050 ti intel core i3 8100 płyta główna msi h310m pro vd i 2 razy 8gb ram ddr4 od ballistix prosze o pomoc
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności