Nie jest to związane z cs'em, a bardzo potrzebuję pomocy graficznej, może ktoś zechce pomóc w stworzeniu loga klubu motoryzacyjnego. Jeżeli ktoś byłby chętny pomóc niech napiszę do mnie w wiadomości prywatnej. Mam nadzieję że mimo że nie temat związany z cs'em, nie zostanie usunięty :)