-
[CS:GO] Sprytny ACE - Wymiar
BLAZE IT. odpowiedział(a) na Wymiar temat w Rozmowy i fragmovie z CS 2 & CS:GO
Ładnie! Jaka ranga ? :) -
Co do Skilli, tylko i wyłącznie W>Q>E, nigdy inaczej :)
-
Powiem tyle, kiepski build. Na Ashe raszuje się IE i SS. Potem LW, dopiero jakiś BT..
-
Virtusi, powinni spokojnie wyjść, natomiast ESC, no cóż - będzie ciężko. Trzymam kciuki.
-
Jaką grę przeglądarkową polecacie ?
BLAZE IT. odpowiedział(a) na kociewa112 temat w Dyskusje wokół gier
thecrims ;) Gram pod nickiem BlazeIt, z chęcią pociupał bym coś w fajnym gronie, w gangu itd. :) -
Zainteresował mnie CS:GO TP. Kiedy powstanie, ile slotowy? Jakieś konkretne plany, czy na razie tylko projekt?
- 137 odpowiedzi
-
Serwer: DD2 Wpisany tytuł: BLAZE IT. STEAM_ID: STEAM_1:0:25245116 Na jaki okres czasu został zakupiony V.I.P: 30dni Uwagi: -
-
Postów
21 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
