Skocz do zawartości
  • Postów

    37
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

DuD3K.

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez DuD3K.

  1. 297..:)
  2. 289..:)
  3. Mam problem.. Ostatni raz głosowałem 25 września, około 20:15... od tamtej pory nie mogę zagłosować, pisze mi.. "Możesz głosować tylko raz dziennie", dlaczego ?? Kod wpisuję prawidłowo.. :( :D
  4. Tak, była grana.. myślę że graczom się spodoba. :)
  5. Ja proponuję dodać mapę de_office_rats ... :) Mapa w stylu rats i cs_office. Małe postacie graczy i duże odległości, jak na rats'a przystało. Znajdziemy tam regały z książkami, szyb wentylacyjny i drabinę. Jedyny BS znajduje się blisko respawn'u drużyny CT (na biurku obok monitora). :D A tu kilka zdjęć.. Mam nadzieję, że zostanie dodana. :P
  6. Grałem przed chwilą na de_survivor, muszę powiedzieć że ma super klimat..
  7. 278..:D
  8. 274..
  9. 267..:-) Już 11 pozycja.. Oj spadamy, spadamy.:-(
  10. 266...Pozycja w rankingu: 9 ..!! :D
  11. Mi brakuje tutaj mapy cs_alpin, kiedyś jeśli dobrze pamiętam grana była dość często.
  12. +1 :D
  13. 260..!! :D
  14. 256.. + 10 miejsce.. :D
  15. +1.. :D
  16. +1..!! :D
  17. 243..
  18. Wszystko świetnie.. A co do 4Fun'a, będzie reset ranku..??
  19. 242 !!
  20. 237.:D
  21. 232.. Pozycja rankingu: 11
  22. 227..
  23. 223.! :D
  24. 217.! ^_^
  25. Nowe roundsound .. Dla mnie bomba, zdecydowanie umili i zachęci ludzi do gry. :D
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności