Witam Was,
Czy chcecie usłyszeć nowy roundsound na naszym wspaniałym 4funie???
Jeżeli TAK, to bardzo proszę komentujcie pozytywnie, ponieważ myślę, że nowy RS umili większości graczom grę.
Tutaj macie link do bardzo fajnej paczki RS >>>>> http://speedy.sh/MST89/rs4FUN.rar