Witam,
chciałbym przedstawić poradnik.Jak dodać serwery do głównego
do gry cs 1.6 gdyby co nie którzy nie wiedzieli
Gamemenu-menu cs`a np włącz grę , możemy
zmieniać wszystkie napisy w głównym menu
Zaczynamy
1.Wchodzimy w główny folder z CS 1.6/cstrike/resource/
2.Otwieramy plik Gamemenu.res za pomocą notatnika
3.wyświetli nam się takie coś
"GameMenu"
{
"1"
{
"label" ""
"command" " "
}
"2"
{
"label" ""
"command" ""
}
"3"
{
"label" ""
"command" ""
}
"4"
{
"label" ""
"command" ""
}
"5"
{
"label" ""
"command" ""
}
"6"
{
"label" "Wznow Gre"
"command" "ResumeGame"
"OnlyInGame" "1"
}
"7"
{
"label" "Rozlacz"
"command" "Disconnect"
"OnlyInGame" "1"
"notsingle" "1"
}
"8"
{
"label" "Lista Graczy"
"command" "OpenPlayerListDialog"
"OnlyInGame" "1"
"notsingle" "1"
}
"9"
{
"label" ""
"command" ""
"OnlyInGame" "1"
}
"10"
{
"label" "Nowa Gra"
"command" "OpenCreateMultiplayerGameDialog"
}
"11"
{
"label" "Znajdz Serwery"
"command" "OpenServerBrowser"
}
"12"
{
"label" "Opcje"
"command" "OpenOptionsDialog"
}
"13"
{
"label" "Wyjscie"
"command" "Quit"
}
}
4.W miejsce "1" "label" "" wpisujemy dowolną nazwę serwera tak jak tu"label" "Fragujemy only dd2"
5.W miejsce "command" "" wpisujemy "engine connect ( ip serwera który chcemy dodać do gamemenu) tak jak tu>"command" "engine connect 193.33.177.193:27015"
6.Włączamy grę i wybieramy dowolny ulubiony serwer
7.Może my tak dodać 5 serwerów jest to bardzo dobre wyjscie ponieważ nie musiumy nic otwierać tylko włączamy grę i klikamy na serwer automatycznie nas łączy z danym serwerem
Dla leniwych Gamemenu.res z wszystkimi serwerami fragujemy http://speedy.sh/DrXnu/GameMenu.res
Spodobało się? daj + nie bądź skąpy
POZDRO 599