-
Nick/steam:id: Pepinio Chcę zmienić klasę: Kapitan Na nową klasę: Cybersuit Reklama / SMS: sms
-
Nick/steam:id: Pepinio Chcę zmienić klasę: Ninja Na nową klasę: Kapitan Reklama / SMS: sms
-
Jestem adminem: nocnym / porannym / dziennym różnie bywa u mnie Nick jakiego używasz: NEq Wiek: 18 Staż gry Counter-Strike: 4lata Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Nie zauważyłem na amxbans'ie i nie przypominam sobie Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję?: Takk Znajomość komend oraz funkcji admina: 7/10 może nawet 8 Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Często braknie admina na serwerze i wchodzą sobie ludzi e z aim, wh itd i każdemu sie odechciewa grać na serwie i jest coraz mniej ludzi na serwerze a ja chce sie pozbyć cheaterów :) Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_0:1:63909423000:06320
-
Nie dałbym tylko ratsa ;) Reszta jest spoko :D
-
Dobry pomysł ;) Jestem ZA :)
-
Nick/steam:id: NEq Chcę zmienić klasę: Ninja Na nową klasę: Cybersuit Reklama / SMS: SMS
-
Nick/steam:id: NEq Chcę zmienić klasę: Zabójca Na nową klasę: Cybersuit Reklama / SMS: SMS
-
Ciekawy pomysł :D Ja jestem za :D
-
Nick/steam:id: NEq Chcę zmienić klasę: Zabójca Na nową klasę: Konspirant Reklama / SMS: SMS
-
Skoro to jest MegaPremium to może z 20 albo 25% ? :)
- 13 odpowiedzi
-
- propozycja
- zmiany
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
FRAGER INT 20 ŻYW 60 WYT 30 KON 35 Bronie: p90, aug, HE, deagle (wraz z usp i glockiem) Moce: -> odbija strzały w głowę -> co 20 sek. HE -> 1/3 z HE -> defuse kit w CT -> ubranie wroga -> Zamiast noża łuk, z którego strzela się chmurke, która zbiera HP -> +5 EXPa za zabicie Co Wy na takiego fragera ?
- 13 odpowiedzi
-
- propozycja
- zmiany
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Siemka. Wczoraj o 8:13 kupiłem Vip'a z premium (Ninja) na 30dni w sklepie jest napisane, że w ciągu 24h dodana będzie klasa. Mineło te 24h ale klasy preium nadal nie mam. Mogę prosić o jej dodanie ? :)
