Skocz do zawartości
  • Postów

    21
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

NEq96

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Informacje profilowe

  • Płeć
    mężczyzna
  • Miasto
    Lubicz

Osiągnięcia NEq96

Biegły Fragowicz

Biegły Fragowicz (10/14)

  • Pierwszy post
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!
  • Rok z nami!
  • 5 lat z nami!

Najnowsze odznaki

 0

Reputacja

  1. Nick/steam:id: Pepinio Chcę zmienić klasę: Kapitan Na nową klasę: Cybersuit Reklama / SMS: sms
  2. NEq96

    [PRZYJĘTE] Zmiana klasy

    Nick/steam:id: Pepinio Chcę zmienić klasę: Ninja Na nową klasę: Kapitan Reklama / SMS: sms
  3. Jestem adminem: nocnym / porannym / dziennym różnie bywa u mnie Nick jakiego używasz: NEq Wiek: 18 Staż gry Counter-Strike: 4lata Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Nie zauważyłem na amxbans'ie i nie przypominam sobie Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję?: Takk Znajomość komend oraz funkcji admina: 7/10 może nawet 8 Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Często braknie admina na serwerze i wchodzą sobie ludzi e z aim, wh itd i każdemu sie odechciewa grać na serwie i jest coraz mniej ludzi na serwerze a ja chce sie pozbyć cheaterów :) Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_0:1:63909423000:06320
  4. NEq96

    [KOSZ] Propozycje MAP

    Nie dałbym tylko ratsa ;) Reszta jest spoko :D
  5. NEq96

    Pierwsza krew

    Dobry pomysł ;) Jestem ZA :)
  6. NEq96

    [ODRZUCONE] Zmiana premki :D

    Nick/steam:id: NEq Chcę zmienić klasę: Ninja Na nową klasę: Cybersuit Reklama / SMS: SMS
  7. Nick/steam:id: NEq Chcę zmienić klasę: Zabójca Na nową klasę: Cybersuit Reklama / SMS: SMS
  8. Ciekawy pomysł :D Ja jestem za :D
  9. Los wiąże ręce Ci mocno na supeł, chociaż swoje ambicje wysokich lotów masz ! ;)

  10. Nick/steam:id: NEq Chcę zmienić klasę: Zabójca Na nową klasę: Konspirant Reklama / SMS: SMS
  11. Skoro to jest MegaPremium to może z 20 albo 25% ? :)
  12. FRAGER INT 20 ŻYW 60 WYT 30 KON 35 Bronie: p90, aug, HE, deagle (wraz z usp i glockiem) Moce: -> odbija strzały w głowę -> co 20 sek. HE -> 1/3 z HE -> defuse kit w CT -> ubranie wroga -> Zamiast noża łuk, z którego strzela się chmurke, która zbiera HP -> +5 EXPa za zabicie Co Wy na takiego fragera ?
  13. NEq96

    Premka do Vip'a

    Siemka. Wczoraj o 8:13 kupiłem Vip'a z premium (Ninja) na 30dni w sklepie jest napisane, że w ciągu 24h dodana będzie klasa. Mineło te 24h ale klasy preium nadal nie mam. Mogę prosić o jej dodanie ? :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności