FRAGER
INT 20
ŻYW 60
WYT 30
KON 35
Bronie: p90, aug, HE, deagle (wraz z usp i glockiem)
Moce:
-> odbija strzały w głowę
-> co 20 sek. HE
-> 1/3 z HE
-> defuse kit w CT
-> ubranie wroga
-> Zamiast noża łuk, z którego strzela się chmurke, która zbiera HP
-> +5 EXPa za zabicie
Co Wy na takiego fragera ?