-
Postów
2 093 -
Wpisów na chatbox
7 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
24 -
Darowizny
200.00 PLN
Treść opublikowana przez ravioli
-
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ONLY DD2 #01
ravioli odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
Liczba głosów serwera: 2103 -
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ONLY DD2 #02
ravioli odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
Liczba głosów serwera: 2536 -
Liczba głosów serwera: 1536
-
Liczba głosów serwera: 1314
-
Liczba głosów serwera: 1048
-
Liczba głosów serwera: 974
-
Liczba głosów serwera: 748
-
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ZOMBIE INFECTION
ravioli odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
Liczba głosów serwera: 1232 -
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ONLY DD2 #02
ravioli odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
Liczba głosów serwera: 2526 -
Liczba głosów serwera: 1308
-
Liczba głosów serwera: 1043
-
Liczba głosów serwera: 1529
-
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ONLY DD2 #01
ravioli odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
Liczba głosów serwera: 2090 -
Gratulację @ CreepyDiamond (nie wiem jak on się dostał)
- 17 odpowiedzi
-
- 2
-
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[NIEAKTUALNE] Szósta wielka rekrutacja sieciowa!
ravioli odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
Ranga, jaką chciałbym otrzymać: Moderator forum Imię: Radek Aktualny wiek: 24 Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś/powinnaś pełnić wskazaną funkcję: Dyspozycyjność: Jestem bardzo często na forum, przeglądam nowe aktywności, tematy oraz posty, przy tym starając się wychwytywać niezgodności, raportując o tym osoby funkcyjne by w miarę możliwości ułatwić im pracę nad moderacją forum. Kultura osobista: Jak i na serwerze tak samo na forum staram się utrzymywać nienaganną kulturę osobistą. Niosę pomoc zawsze gdy jest potrzebna i doskonale dogaduje się z innymi użytkownikami, lubię przyjazną atmosferę i sam staram się charyzmatycznie ją tworzyć aby każdemu czas tutaj przyjemnie kojarzył się z relaksem po ciężkim dniu. Chęć pomocy w rozwoju projektu Fragujemy: Czuję, że jest to odpowiedni moment aby bardziej zaangażować się w pomoc przy rozwoju projektu oraz mieć realny wpływ na jego dalsze losy. Jestem zmotywowany i pełny chęci do pomocy aby każdemu użytkownikowi przyjemnie spędzało się czas na naszym forum. Dodatkowe informacje o sobie: Jeśli chodzi o doświadczenie na podobnym stanowisku to piastowałem już stanowisko moderatora forum oraz przeszedłem także przez drogę junior administratora na innej sieci, niestety było to szmat czasu temu, przed przerwą od CS 1.6 (około 6lat temu). Natomiast znam doskonale regulamin forum oraz zadania jakie spoczywają na osobie o stanowisku moderatora, kwestia przysłowiowej chwili abym odświeżył sobie zakodowaną wiedzę wyuczoną w przeszłości. Po krótce, interesuje się sportem. Głównie jest to siatkówka oraz piłka nożna, od czasu do czasu oglądam z zachwytem występy najlepszych drużyn globu w zmaganiach Ligi Mistrzów, będąc młodszym trenowałem oba sporty. Jako mały dzieciak zakochany w piłce nożnej, trenujący w klubie dla młodzików zmieniłem z czasem zainteresowanie na siatkówkę którą trenowałem i ogrywałem przez okres szkolny. Z innych zainteresowań to logistyka jest moją ogromną pasją, która jest ze mną od czasów szkolnych gdzie wyuczyłem się w tym kierunku a obecnie codzienną pracą. Kontakt do mnie to oczywiście STEAM jestem tam bardzo aktywny, również często można mnie spotkać na naszym Fragowym TeamSpeaku. -
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ONLY DD2 #01
ravioli odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
Liczba głosów serwera: 2069 -
Gratulacje
- 39 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ONLY DD2 #01
ravioli odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
Liczba głosów serwera: 2050 -
Przyznaj się od razu jak latałeś odpalony i po problemie. Chwile temu miałeś 3 ssy teraz wcale? Nie udało się zamazać modeli na screenie? Szukaj w plikach i nie wymyślaj
-
To już 12 lat istnienia nas - dziękujemy!
ravioli odpowiedział(a) na GET temat w Komunikaty o projekcie
Jeśli chodzi o serwer COD MOD czy można zdradzić na jakim etapie są prace z nim związane? Od lat zapowiadany lecz zawsze odkładany, czy w tym roku to realny cel - otwarcie serwera? Oraz drugie pytanie co do ankiety, czy pytanie nr2 to tylko i wyłącznie informacja dla administracji, czy może jest wiązany z tym plan na przyszłość? @ GET ----- Wszystkiego dobrego dla administracji i osób funkcyjnych które przyczyniają się do rozwoju projektu, dziękujemy za Wasz wkład! -
Liczba głosów serwera: 599
-
Liczba głosów serwera: 861
-
Liczba głosów serwera: 1089
-
Liczba głosów serwera: 789
