Skocz do zawartości
  • Postów

    2 093
  • Wpisów na chatbox

    7
  • Dołączył

ravioli

Zasłużony Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    24
  • Darowizny

    200.00 PLN 

Treść opublikowana przez ravioli

  1. Liczba głosów serwera: 719
  2. Liczba głosów serwera: 533
  3. 128
  4. Liczba głosów serwera: 955
  5. Liczba głosów serwera: 2034
  6. Liczba głosów serwera: 1143
  7. Liczba głosów serwera: 1613
  8. Szczęścia, zdrowia, pomarańczy niech Ci @ Kociaczek  nago tańczy! :>

    NAJLEPSZEGO WALDZIO <3

  9. 1602
  10. Jeszcze niedawno raczkował a teraz sam chodzi, jak te dzieci szybko nam rosną @ T0scik Gratulacje
  11. Gratki
  12. 1589
  13. 1556
  14. 1547
  15. Zołza co podglądasz, gdzie mielone z mizerią dla mnie i @ j4s- ? :>

  16. Liczba głosów serwera: 1982
  17. Liczba głosów serwera: 1531
  18. Liczba głosów serwera: 1514 Liczba głosów potrzebna do uzyskania wyższej pozycji: 17
  19. Liczba głosów serwera: 1502
  20. Co podglądasz gagatku, pokarać Cię na #1? :>

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. Kociaczek

      Kociaczek

      Hahhahha chyba nie wiesz z kim tanczysz :fg_face_kek_o:

    3. BEST 4K4 BOSS

      BEST 4K4 BOSS

      @ rave, dobrze że nie screeny z czym innym :fg_face_sigma:

    4. Kociaczek

      Kociaczek

      @ BEST 4K4 BOSS osłabiasz mnie swoim myśleniem..

  21. Klawiszzzzz

     

    Widzę, że zadanie odrobione :>

    Gratulacje przyjacielu :D

  22. Problem występuje od dłuższego czasu, nie wiem czy został zgłoszony bo nie znalazłem tematu przeznaczonego akurat temu problemowi. Otóż po "ręcznej" zmianie drużyny bez pomocy balansu, skin zostaje niezmieniony dopóki gracz ponownie nie wejdzie na serwer. Jest to duże utrudnienie dla graczy a także wykorzystywanie nieumyślne błędu na swoją korzyść. Osoba która ma inny skin nie wie o tym póki ktoś jej nie przekaże. Zauważyłem, że problem występuje przy zmianie stron oraz po przejściu na spec i następnie dołączeniu do innej drużyny. Screen poniżej, osoba w CT z ubiorem terrorysty, @ Kasto Fakt, szukałem po tematach odnośnie #1. Czyli na obu serwerach jest to samo
  23. Kiedy zobaczymy naszą Iskierke znowu na serwerze? :>

    1. Iskierka

      Iskierka

      Jeszcze nie wiem.  Tęsknicie już za mną?

    2. ravioli

      ravioli

      Jeszcze jak, następnym razem chyba będziesz musiała wziąć komputer ze sobą :D

    3. Iskierka

      Iskierka

      Tak zrobię. Wezmę ze sobą laptopa 😉. Może w listopadzie na chwilę przyjadę 🙂

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności