Ranga, jaką chciałbym otrzymać: Redaktor
Imię: Radek
Aktualny wiek: 24
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję:
Dyspozycyjność: Poświęcam dużo czasu na forum, mimo pełnionej funkcji nadal znajduję dużo czasu i jestem w stanie go zagospodarować na rozwój redakcji oraz pomoc.
Chęć rozwoju: Tak jak wspomniałem wyżej, czuje, że mogę się do czegoś jeszcze przydać. Aktualnie i tak staram się pomagać Werce i złapałem do tego zajawkę której wcześniej nie czułem. Jak to mówią; jak nie spróbujesz to się nie dowiesz.
Chęć integracji: Tak samo jak czuję potrzebę pomocy użytkownikom, tak poczułem chęć poznawania naszych wspaniałych "userów", redakcja to dobre miejsce aby poznawać i bawić się miło spędzając czas na tworzeniu redakcyjnych zabaw. Liczę także, że za moją kandydaturą pójdą osoby niezdecydowane, które nadal się wahają czy to aby nie jest za trudne, czasochłonne czy chociażby nadal myślą czy aby na pewno się odnajdą w tym środowisku. Jestem przykładem, że TAK, NADAJESZ SIĘ KOLEGO/KOLEŻANKO. Jeszcze miesiąc temu mówiłem inaczej, zastanawiałem się, odrzucałem myśl, że to coś dla mnie, jednak nie taki diabeł straszny jak go malują.
Dodatkowe informacje o sobie: Moje doświadczenie w redakcji zaczyna się i kończy tutaj na Fragu. Mam duże chęci do pomocy i rozwoju tego działu. Nie chcę powielać tego co napisałem w podaniu wcześniejszym, z moich zainteresowań to wiele nie przybyło, no może poza tym, że lubię wkurzać pewnego osobnika tutaj na forum (G) Kontakt do mnie - STEAM