Skocz do zawartości
  • Postów

    207
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Santa

Emerytowany Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    2
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Santa

  1. Santa

    [KOSZ] bany

    Dobra, zapytam się wprost: Jestes debilem czy poprostu udajesz takiego i chcesz byc tak postrzeganym? Trudno poświęcić minute na przelecenie tematów w Dziale : Propozycje i Uwagi niż pisać kolejny bezsensowny temat o tym samym co było wałkowane multum razy??? Ja zrobiłem to i w minute znalazłem 5 tematów o Tym samym o czym piszesz z praktycznie tą samą treścią,także proponuje kręcić dema i wrzucać na forum lub dema z forum wrzucać z odpałem Bo płacz na SB i brak jakiejkolwiek wiedzy o regulaminie forum/SB nie będzie twoim atutem. Zamykać.
  2. Santa

    [KOSZ] 5on5 :)

    Masz tu kilka podobnych tematów znalezionych w minute... może mniej... http://fragujemy.com/topic/12262-admini-vs-gracze/ http://fragujemy.com/topic/15706-dobry-meczyk-gracze-vs-admini/ http://fragujemy.com/topic/14677-meczyk/ wklejać dalej? : > nie spamuj juz postami jak chcesz cos dodać to edytuj posta
  3. Santa

    [KOSZ] 5on5 :)

    Jest multum takich tematów z takimi propozycjami... Ty najzwyczajnien w świecie nabijasz sobie posty co widać na profilu, niech zgadnę chcesz złożyc podanie o admina i nabijasz posty,prawda?:) Widziałem:) Zamykać to...
  4. Santa

    [KOSZ] Głosuj na serwer!

    63!
  5. Ty serio czy sobie jaja z nas robisz??? Warna tumanowi za to,co za szczyt debilstwa....
  6. Santa

    BRAWA DLA ADMINA

    Wiadomość została wygenerowana automatycznie. Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  7. Santa

    BRAWA DLA ADMINA

    Nosz co za ludzie, wiesz co to jest neobans? nie? to poczytaj i dopiero późnej pisz żale że niby Admin Ciebie "kickuje". Po 1 skoro dostałeś bana to po jaką ciasną wbijasz na serwer? sam dajesz powód aby Cie kicknąć/zbanowac bo za wbicie na aktywnym jest ban permanentny. Po 2 to nei admin Ciebie kickuje tylko neobans, możesz wbic na max 5 sec zanim sprawdzi twoje IP i Cię wywali z serwera. A jeżeli nie wiesz za co dostajesz bana to sprawdzsz console ewentualnie piszesz temat odwołanie od bana i prosisz grzecznie o wyjasnienie bana i ewentualne pokazanie logów. Wyjdź na podwórko, taka moja rada bo wdać komuter to cały świat a ban to przepaść.
  8. Bosh..... zamknijcie ten temat bo spam się robi, free posty nabijają ludzie a nawet temat nie w odpowiednim dziale.....
  9. Porażka..... 1.http://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.193:27015/top_players/?query=Tata+psychopata&Search=Search 2.Kim Ty jesteś? znam cie? 3.Czy Ty myślisz wgl człowieku?:D bosh.... nawet odpowiedniego działu nie potrafisz znaleźć... 4.Fajny steam 2k3. za ile kupiłęś? Allegro? 5. Fajny ban, http://bans.cs-reload.pl/szukaj.php na wh czy aimie latałeś?:) pewnie testowałeś nowego steama czy nie zbanują, niby nic ale ban z 31.07.2014..... Porazka jednym słowem, Zamknijcie to zanim zacznie składać jaja!!!!!!
  10. @refresz Poszukuje reszty tytułów :P
  11. Nie no gratulacje^.^ Brayan^^ ale popatrzmy też na to z tej strony że będziemy teraz wszyscy w centrum uwagi i jaka reklama dla sieci:D Tak na marginesie to próbujecie jakos zalegalizować swój związek czy tak na kocią łape całe życie?
  12. Santa

    Czemu NIE DZAŁA AMXBAN

    Nesty, jak na mój rozum to chyba chodzi graczowi o neobans, że po zbanowaniu gracza może wejsc na jakieś 5 sec po czym go wywala ;p tak ja myślę...
  13. Santa

    [KOSZ] Głosuj na serwer!

    25!
  14. Jeżeli chcesz sie czegokolwiek dowiedzieć to pisz w tamtym temacie, nie ma sensu zakładanie nowych tematów z tymi samymi pytaniami. Myślisz że zakładanie nowych tematów z ta samą treścią przyspieszy odpowiedź na nie? Mylisz sie, tworzysz tylko zbędny spam, Kolega wyżej podał ci link do tematu gdzie możesz zadawac pytania na pewno nikt nie omieszka poinformować Ciebie oraz Innych graczy co sie dzieje z serwerem gdy juz tylko będą jakies informacje .
  15. Porażka.... Masz tu odpowiedni dział i posiedź trochę na forum bo widzę że nie zorientowany jesteś gdzie co i jak. http://fragujemy.com/forum/140-usuni%C4%99cie-bana/
  16. Santa

    FragMovie by peshu

    A tak btw, Jestes Idiotą? to jest demko z hltv a na demku jest samoistny celownik,myślenie nie boli. I celownika w awp sie nie włącza tylko zoom ;|
  17. "Podobno chcieć to móc, a ja chcę być wielkim,silnym skurwysynem i będę!""

    1. nieichuy

      nieichuy

      kurczak , ryż , i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna

  18. Santa

    Prośba o kanał TS3

    Typ serwera głosowego: TS3 Nazwa kanału: A chcesz pestkę? Powód zapotrzebowania:Mixy/rozmowy z dupencjami:P
  19. Jak ktoś ce to mogę pokalać:P opur+ :D
  20. Ja tes chceeeeeeeeeeee:((((((( Z chęcią poskanuje trupa jak komuś zabraknie gracza:PPPP opuUur+ :*
  21. Ta na "Prube" przyjmowani są ci którzy spełniają wymagania i nie,nie są 3/4 podania odrzucane z powodu braku znajomości komend, są odrzucane za całokształt, widzę że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. A jeżeli zakazać by admini mieli prawo do wypowiedzi w podaniach to wywala się ponad 60% odpowiedzi i głosów na temat danego gracza, admini także powinni decydować kogo będzie się przyjmowało bo to oni tworzą dany team na danym serwerze i maja się zgrywać co do gry. Pozdrawiam.
  22. Santa

    [KOSZ] Jak się podoba ?

    W bicu 20cm ale jaka Rzeźba !!!!!!!!! Jedz więcej:/ Jak chcesz to moge ci wykończyć tą dziarkę^.^
  23. Zgoliłem brodę:/ jakieś takie dziwne uczucie... xD

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. Night

      Night

      gorzej z podrażnieniami

    3. Santa

      Santa

      Night, nie znam takiego czegos:D

      Nigdy ryj mnie nei piecze czy też swędi; ) no chyba że po jakimś turnieju czy zawodach to czasami tak:P

    4. Night

      Night

      ja mam ten problem niestety ... nie polecam Ewa Wachowicz

  24. Santa

    Propozycja......

    Człowieku czy ty już tak nisko upadłeś? w taki sposób nabijasz Sobie posty? Większość twoich postów nic nie wnosi do tematów tylko przytakujesz na czyjeś wypowiedzi(w szczególności) a twoje tematy są bezsensowne. Dla mnie bezsens.... Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności