Skocz do zawartości
  • Postów

    207
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Santa

Emerytowany Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    2
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Santa

  1. Santa

    [KOSZ] Pytanie.

    Opcja Szukaj nie boli, aby znaleźć i przeczytać regulamin (Ogólny) serwerów potrzeba około 3-5 min, 30sec-1min na znalezienie oraz 4:30 min-4 min na przeczytanie ze zrozumieniem. Proszę: http://fragujemy.com/topic/122-og%C3%B3lny-regulamin-serwer%C3%B3w/ Opcja szukaj oraz przelecenie po działach nie boli. Oszukiwanie poprzez: Rozgrywka: Zabronione: Oszukiwanie poprzez: cheatowanie, używanie skryptów oraz aliasów.<---- ten fragment dotyczy celownika awp i nie, nie można mieć celownika awp, a jeżeli bedziesz go używał i admin o tym sie dowie ban 7 dni. Pozdrawiam.
  2. Pełne przysiady, mały ciężar (100kg) a wracając do domu wyzywałem tego kto wynalazł bloki(4 piętro) :D || ból nóżek i pośladków:D haha:D+brzuch;)

    1. Hs^Fatal1T

      Hs^Fatal1T

      A ja jestem chory i już od samego kaszlu mi się kaloryfer zrobił ;p

    2. Santa

      Santa

      ooo to widzę zakwasy będą:P ^.^

  3. Lany poniedziałek- Czy zalałes juz zwoją dziewczyne/żonę/koleżanke? : )))) Miłego oblewania^^

    1. VULGAR.

      VULGAR.

      Dobrze, że nie zalał dziewczyny/żony/koleżanki bo by za 9 miesięcy miał prezent. :)

    2. Santa

      Santa

      a wiesz co to tabsy/sprężynka itd?;p jak nie to poczytaj fajna sprawa:P

    3. VULGAR.

      VULGAR.

      No wiem, ale nie każda zbytnio o to dba. :)

  4. Pompu Pompu Pompujemy!

  5. 22 i 23 Musi być: )) A tak propo, nie mogę sobie przypomnieć ale wiem że serwer na którym grywałem na identyko roundsound
  6. Trening 17:30 Plecy + Biceps, Progresja ciężaru plecy o 15 KG co seria Bic o 2,5kg... Pechowy dzień...:/

    1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
    2. koval

      koval

      noo to good ;)

    3. Hs^Fatal1T

      Hs^Fatal1T

      A ja robię pompki i chuy :D

    4. Bartolini

      Bartolini

      Na plecy nie opłaca się dokładać nie wiadomo ile ciężaru, ponieważ wtedy bardziej angażujemy inne partie zamiast skupić się na nich :P

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności