Santa odpowiedział(a) na KOKOSH temat w Oddzielone posty
Santa odpowiedział(a) na REAL'FUKK temat w Oddzielone posty
Zgoliłem brodę:/ jakieś takie dziwne uczucie... xD
Night, nie znam takiego czegos:D
Nigdy ryj mnie nei piecze czy też swędi; ) no chyba że po jakimś turnieju czy zawodach to czasami tak:P
Od samego początku prowadzony jest przez jednego i tego samego właściciela,
co dowodzi dobitnie, iż jesteśmy stabilnym i dobrze prosperującym projektem.
Nie będziemy opisywać tu, że jesteśmy najlepszą siecią serwerów czy profesjonalistami,
bo tak naprawdę każdy fragowicz, który aktywnie uczestniczy w życiu naszego projektu doskonale zdaje sobie sprawę,
ile wkładamy w to wszystko serca i pasji, aby utrzymać jak najwyższy poziom wśród tak licznej konkurencji.
Psst... Nie ma idealnych projektów, a jeśli nadal nie jesteś naszym fragowiczem
i jeszcze się wahasz, to wpadnij do nas i fraguj razem z nami! ❤️