Witam,
Wpadłem... Muszę się do czegoś Wam przyznać. Otóż, nie było mi łatwo zakładać taki temat, ale serwer DD2 dał mi wiele do zrozumienia, że tak trzeba. Chciałbym Wam wyznać moją największą tajemnicę... jestem w ciąży z POLARISem...
Mam dzisiaj tak dobry humor, że nikt nie jest w stanie go zjebać. Opiszę Wam kilka spraw.
1# Ponad 70% głosujących w ankiecie na serwerze wyraziło dobre chęci i akceptację czegoś takiego.
2# Udało się zebrać 1200 zł na alimenty dla dziecka. Jesteśmy z tego zadowoleni, poparcie wyraziło około 10 osób na serwerze, szczególnie podziękowania dla:
-> hayu
-> motocyklista
-> kanix
-> aXen
Większość wpłaty została uiszczona dzięki SMS treści: kocham.polarisa na nr 997, ale motocyklista chociażby nie szczędził przelewem o treści: dziecko_polaris w wysokości 100 PLN.
3# Niektórzy byli chamscy i wyrazili się niechlubnie w opiniach o zaistniałej ciąży:
L 07/24/2014 - 16:40:57: "
[email protected]//Fck_Rasizm<3134><VALVE_ID_LAN><CT>" say "Nesty w ciazy z polarisem :/" (dead)
4# Nasi admini są jednymi z najlepszych w Polsce, wyrazili poparcie i chęci pokochania mojej osoby:
w tle gayu oczywiście, który "otwiera" :) Sukinsyn mały przestał mnie kochać, gdy dowiedział się o ciąży...
5# Niektórzy tak reagowali na wieść, że jestem w ciąży z moim ukochanym POLARISem:
( lewa strona )
6# Choć niektórzy nie szczędzili sobie żartów...
L 07/24/2014 - 16:46:41: "NeStY ;* :*<3151><STEAM_0:1:33058173><>" triggered "amx_tsay" (text "Nesty lobuzie wsadzimy Ci w buzie :* ") (color "cyan")
L 07/24/2014 - 16:46:59: "VirtusPRO / aXen<3101><STEAM_0:0:61493324><CT>" say "nesty lobuzie wsadzimy ci w buzie :D hahahahahhaha jaoierdole"
L 07/24/2014 - 16:47:02: "FG | mOtOcyklista46. ROSSI !<3112><VALVE_ID_LAN><CT>" say "ale ma za malo gebe na tyle pytonow :)"
L 07/24/2014 - 16:47:03: "
[email protected]//Fck_Rasizm<3145><VALVE_ID_LAN><TERRORIST>" say "nesty daje dupy za talerz zupy xD"
L 07/24/2014 - 16:50:00: "Hayu<2989><STEAM_0:0:25245116><>" triggered "amx_tsay" (text "Nesty poszedl loda robic Polarisowi") (color "white")
7# Podsumowanie. Fragujemy.com DD2 ostatnio jest pierdolnięte jak tylko ja wejdę - oczywiście pozytywnie. Sądziłem, że nigdy się to nie wyda, a tu proszę... POLARIS misiu, przepraszam Cię, że w takich okolicznościach musiało się to wydać :( :*<3!