Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'bany' .
-
Witam , nie jestem pewien czy pisze na odpowiednim dziale, ale mam pytanie do admina UPsik, na jakiej podstawie wklepał mi bana za abh?Chciałbym o jakieś rozpisanie ś dema?Jak by rozumiem ,że dla osoby, która nie umie robić bh trudno jest sobie wyobraźić ,że ktoś może tak skakać (wskakiwać do kampy) , przez 5 lat mojej kariery na różnych typach serwerów zombie nie dostałem tak śmiesznego bana , lecz po części rozumiem, bo na tym serwerze jest mało wtajemniczonych osób jesli chodzi o bh .Czekam na odpowiedź .Pozdrawiam. Wlepek z consoli: [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS] ||| Zostales zbanowany na serwerze! ||| Nick: tHE ||| IP: ||| STEAM_ID: STEAM_1:0:1573082658 ||| Nick admina: Upsik ||| Powod: Auto Bunnyhop ||| Nalozony: 07.03.2023 - 21:25:43 ||| Dlugosc: 1 tydzien ||| Na: [ ZOMBIE INFECTION ] Fragujemy.com :: Classic - BossBaG! (zm_fg_oblivion_final) ||| Musisz poczekac jeszcze: 1 tydzien ||| Wygasa: 14.03.2023 - 21:25:43 [FRAGBANS]-----------------------------------
-
Fragujemy.com, piję herbatę i jem placek może kiedyś wrócę i wyjaśnię jakiegoś księcia serwerowego Spokojnych świąt
- 1 odpowiedź
-
- bezpodstawne
- śmieszne
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Proponowałbym dawać więcej banów na ip dla użytkowników serwerów, którzy notorycznie korzystają z cheetów. Niestety wszyscy cheeterzy którzy dostają bany na np: 3 godziny poprostu zmieniają nick i znowu wchodzą na serwer.
-
Taki pomysl abyście wgrali vote. Czyli jak ktos odpalony to wpisujemy w say /vote y i jezeli np 75% graczy wpisze i wybierze to wtedy leci ban dla typa chociaz na pol godziny. Moim zdaniem warto to wgrac poniewaz z rana nie ma adminow na ten moment odpal siedzi na serwie ponad 30 min i nie da sie grac aa takto chociaz te 30 min udanej gry.
-
Gdzie mogę znaleźć stronę, gdzie zapisane są bany z serwera ZM? http://bany.fragujemy.com/ tutaj one na pewno się nie zapisują.
