Witam , nie jestem pewien czy pisze na odpowiednim dziale, ale mam pytanie do admina UPsik, na jakiej podstawie wklepał mi bana za abh?Chciałbym o jakieś rozpisanie ś dema?Jak by rozumiem ,że dla osoby, która nie umie robić bh trudno jest sobie wyobraźić ,że ktoś może tak skakać (wskakiwać do kampy) , przez 5 lat mojej kariery na różnych typach serwerów zombie nie dostałem tak śmiesznego bana , lecz po części rozumiem, bo na tym serwerze jest mało wtajemniczonych osób jesli chodzi o bh .Czekam na odpowiedź .Pozdrawiam.
Wlepek z consoli:
[FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS]
||| Zostales zbanowany na serwerze!
||| Nick: tHE
||| IP:
||| STEAM_ID: STEAM_1:0:1573082658
||| Nick admina: Upsik
||| Powod: Auto Bunnyhop
||| Nalozony: 07.03.2023 - 21:25:43
||| Dlugosc: 1 tydzien
||| Na: [ ZOMBIE INFECTION ] Fragujemy.com :: Classic - BossBaG! (zm_fg_oblivion_final)
||| Musisz poczekac jeszcze: 1 tydzien
||| Wygasa: 14.03.2023 - 21:25:43
[FRAGBANS]-----------------------------------