Skocz do zawartości
  • Postów

    8
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Malboro

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Malboro

  1. Witam , nie jestem pewien czy pisze na odpowiednim dziale, ale mam pytanie do admina UPsik, na jakiej podstawie wklepał mi bana za abh?Chciałbym o jakieś rozpisanie ś dema?Jak by rozumiem ,że dla osoby, która nie umie robić bh trudno jest sobie wyobraźić ,że ktoś może tak skakać (wskakiwać do kampy) , przez 5 lat mojej kariery na różnych typach serwerów zombie nie dostałem tak śmiesznego bana , lecz po części rozumiem, bo na tym serwerze jest mało wtajemniczonych osób jesli chodzi o bh .Czekam na odpowiedź .Pozdrawiam. Wlepek z consoli: [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS] ||| Zostales zbanowany na serwerze! ||| Nick: tHE ||| IP: ||| STEAM_ID: STEAM_1:0:1573082658 ||| Nick admina: Upsik ||| Powod: Auto Bunnyhop ||| Nalozony: 07.03.2023 - 21:25:43 ||| Dlugosc: 1 tydzien ||| Na: [ ZOMBIE INFECTION ] Fragujemy.com :: Classic - BossBaG! (zm_fg_oblivion_final) ||| Musisz poczekac jeszcze: 1 tydzien ||| Wygasa: 14.03.2023 - 21:25:43 [FRAGBANS]-----------------------------------
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności