Skocz do zawartości
  • Postów

    701
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

SMx

Donator
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    1
  • Darowizny

    120.00 PLN 

Treść opublikowana przez SMx

  1. Nie no to są jaja jakieś XD. Żarcik gratuluje awansu
  2. należało się
  3. O kurwa, robi wrażenie

     

    Wszyscy w strachu, ŁAAA :fg_face_pingwin_wow:

  4. Powodzenia
  5. Fragowicze chcecie jakiś evencik na start serwera mc? Może jakieś vipy czy inne rzeczy do wygrania by były.

    Dajta znać :fg_face_bober:

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. BEST 4K4 BOSS

      BEST 4K4 BOSS

      Wyskakuj z kasiory malolat

    3. Psychö

      Psychö

      jeszcze się pytasz :D, oczywiście ze tak

    4. Kociaczek

      Kociaczek

      oczywiscie :D daj mnie vipa - mi sie nalezy mam horegom syna ( @ BEST 4K4 BOSS )  xDDDDDD

  6. Graty
  7. Lewy nie wykorzystał karnego. 
     

    Sadeg w ciul :fg_pepe_bless:.

     

    Info dla tych co nie oglądali jak coś.

     

    1. KuToRi

      KuToRi

      Meksyk wygrał btw. dla tych co nie oglądali 

  8. Arabia to potęga piłki nożnej 

  9. Argentyna przegrywa z Arabia XD

    1. heroine
    2. SMx

      SMx

      @ Brubel  masz klepe na gildie w sobotę, bo to już jest hit jak ty mnie traktujesz ;(

    3. heroine

      heroine

      Wiesz ze Cię lubię bombelku 

  10. Mam nadzieje ze serwer się wszystkim spodoba i każdy odnajdzie coś, co mu przypasuje. Widzimy się na otwarciu!
  11. Valve usuwa dust 2 z puli map turniejowych i zastępuje jakaś śmieszna mapa .

     

    W dupach im się tam przewraca XD.

     

    I awp ma mieć jeszcze mniej pocisków:

     

    Z 10 pocisków w komorze pozostaje 5 pocisków. 
     

    Kiczowaty update

    1. Kociaczek

      Kociaczek

      pojebani... niech sie za antycheat wezma a nie prawilne mapy usuwaja

       

    2. BEST 4K4 BOSS

      BEST 4K4 BOSS

      @ Kociaczek niech zostawią antycheata w spokoju.. latam na wh przecież

    3. Kociaczek

      Kociaczek

      Przykre zycie masz 

  12. kyss.jpg.40cfa8d277001b2db9968b2115dcd8fc.jpg

     

    Sorry @ GET , 0 kultury od dzisiaj

     

     

    1. Sorry :)

      Sorry :)

      Ale mnie w to proszę nie mieszać 

  13. aktualizacja z dnia 13.11.22

     

    Na serwer zostaje dodane lobby do tryby survival, w którym znajduję się pokój enchantowy wyłącznie dla graczy vip, mały parkour z nagrodą na końcu oraz portalem rtp, który zabierze was w randomową lokalizację gdzie będziecie mogli zacząć swoją przygodę z trybem survival!

    polizaj.png

    1. SMx

      SMx

      PS: Jakbyś @ K3WL4R  dodał otoczkę górską, taką jak do spawna byłoby git :D 

  14. Bolo to jest mem sieci fragujemy...

    1. BEST 4K4 BOSS
    2. SMx

      SMx

      Matko boska to było aż rok temu…

  15. graty
  16. gratki gratki
  17. Twoje rozpatrzenie o korzystanie z wspomagaczy zostało rozpatrzone pozytywnie! Odczekaj 15 minut by ujrzeć karę w systemie, dziękujemy za współpracę!
  18. Aktualizacja z dnia 6.11

     

    Na serwer zostaje dodana otoczka w klimacie górskim, zamykająca spawna i wyznaczająca jego granica.

     

    gztg.thumb.png.055cf515c5f1b6fd2ea7db8a7476e1f3.png2022-11-06_19_50_41.thumb.png.210f8bc2bbdfc60c780a979cd19b861b.png

    1. K3WL4R

      K3WL4R

      I tylko 2 razy wyjebałem serwer jak je robiłem :fg_face_major_ok:

  19. graty
  20. Razem z zapowiedzią, wstawiam krótki opis z dodanymi budowlami na dzień 5.11

     

    Na spawn zostaje dodana strefa V.I.P, w której gracze z rangą V.I.P będą otrzymywali specjalne benefity,

    sss.thumb.png.e9e47ccc4a3da8b9920286a20a7edeef.png

     

    Na spawna zostają dodane portale, którymi gracz będzie mógł teleportować się do 3 lokacji. Główny mode survival oraz dwa dodatkowe, minigry oraz pvp,

    sssssss.thumb.png.17bbfdcf79005b1d9dccb763fa7eac0a.png

     

    Na spawna zostaje dodany sklep ( który jest rozbudowywany ) w której gracze będą mogli kupować rożne iteamy,

    adada.thumb.png.c65be4a9150dfd176e665c516e084943.png

     

    Na spawna zostaje dodana strefa informacji.

    ssssssssssssssssssssssssssssssssss.thumb.png.be6ccd157609ce1990dbbe94b8e21d07.png

     

    Ekipa Minecraft Pozdrawia 

    1. Raien

      Raien

      Fajnie, ciaśniutko.

    2. Letaryat

      Letaryat

      ja to jestem ciekawy czy ty tak bez tego trybu kreatywnego potrafisz :fg_pepe_ez:

      nie no fajnie ja tylko umiem budowac odwrocone t

    3. majkooo

      majkooo

      Idzie nam to wyśmienicie :)

  21. Nowe screny z serwera mc wpadną dzisiaj, także oczekujcie, a jest co oglądać :fg_face_squirtle:.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. yenula

      yenula

      Boże jak mnie tam dawno nie było na serwerze XD czekam na screeny :fg_face_johny_bicek:

    3. SMx

      SMx

      @ Ruri  siłownie mam ale po możemy zagrac w lige :fg_pepe_consp:

       

      @ yenula  start serwera i tak najprawdopodobniej wystartuje za dobre kilka miesięczny, ze względu na config pluginow oraz dalsze budowanie. Jednakże oczekujemy Ciebie na naszym kwadratowym serwerze :fg_pepe_heart:

    4. KuToRi

      KuToRi

      Daj znac kiedy wystartuje to pobiorę to coś

  22. gratyyy
  23. Wstawiłeś złe demko, nie zapisałeś sobie steam ID, rozpiska kłuje w oczy... Wrzuć poprawne demko...
  24. Poniedziałek studenta be like:

     

    Przychodzisz se na laby ( laboratoria czyli takie coś co siedzisz na pizdzie i tworzysz oranżadę dla niewtajemniczonych ), babka kazała się przygotować do konkretnego laba. Cała grupa ready, totalna chillera bo przecież to było proste. Jednak babce se pomyliło, nie tego laba nam dała i teraz muszę przez nią przychodzić w Piątek na 7:25 żeby sprawdzać czy promień świetlny inaczej rozchodzi się przy wódce i wodzie, kurwa zabijcie mnie fragowiczę :fg_face_cat:.

     

    Wasz shitposter Chloe

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. KuToRi

      KuToRi

      Dasz radę, a jak nie to daj mi łopatę...

    3. Redbull

      Redbull

      Czasami się zastanawiam czy ja jestem jednak jakoś wybitnie uzdolniony (wątpię uważam się za debila)...  Miałem totalnie wywalone w studia 0 nauki serio... Skończyłem studia na 5  obrona też 5... A połowa ludzi którzy się uczyli itp zdawała na 3-4 lub ojebala studia... Więc wychodzę z założenia nie stresuj się chill❤️🤙

    4. K3WL4R

      K3WL4R

      Studia 🔝,

      przykład na prezentacji vs pytanie na teście 

      Prezentacja:

      IMG_20221025_155442.thumb.jpg.6016283785525f176db99398eb694e9c.jpg

      Test:

      IMG_20221025_155317.thumb.jpg.4ca48cc1431563e240a9cd0caea497e9.jpg

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności