Skocz do zawartości
  • Postów

    1 074
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Kanrin

Zasłużony Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    13
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Kanrin

  1. Pozdróweczki dla Cycuszka, Boskiej Mateczki, Ketszota, Kurwikłaczka i Suwaka ;) Wasz wierny Pan! <3

  2. I kolejny roczek więcej ehh ::D

    1. Sisterosss

      Sisterosss

      Spóznione->wszystkiego najlepszego ;)

    2. Kanrin
    3. Misza

      Misza

      heheh bliżej do śmierci :3

  3. Hejka Jak już zapewne niektórzy zauważyli wskoczyła nowa wyprzedaż na STEAM z okazji Halloween Przeceny gier potrwają do 1.11.2016r ----> http://store.steampowered.com/sale/halloweensale/ <---- Nie wiem jak Wy ale jak dla mnie ta wyprzedaż szału nie robi a jest to zbicie na siłe hajsu i nie ma za wiele "dobrych" towarów. Dla fanów horrorów jest kilka gier przecenionych ;) PS. Na koniec roku również będzie wyprzedaż więc zbierajcie sos i kupujcie GTA V ;p
  4. Kanrin

    [KOSZ] Nowy serial NARCOS

    Bardzo fajny serial gorąco polecam! ;) Właśnie musze się zabrać za drugi sezon ;p
  5. Hejka poszukuje jakiegos optymalnego zasilacza pod nowy zestaw. Bebechy jakie sie beda znajdowac to: Intel core i7 6700k Msi z170a gaming m3 Gtx 1060 Ddr4 2x 8gb 2666mhz (niewykluczona rozbudowa) Chce cos 2 miare solidnego nie zadne no name Z gory dzieki :) a i zeby mi cos jeszcze z pieniedzy na zycie zostalo :)
  6. 6.3 6.4 chyba jestem slepy xd ale bynajmniej ktores z tych 2 :)
  7. Kanrin

    [KOSZ] Watch Dogs 2

    konkretnie ;)
  8. Kanrin

    [KOSZ] Zmiana moda serwera

    I na taki kompromis mogę sobie pozwolić :) jutro będę testować :)
  9. Kanrin

    [KOSZ] Zmiana moda serwera

    AD 2. Prostym powodem jest chęć ćwiczenia gry z AWP. Obaj dobrze wiemy że granie AWP vs AWP (server only AWP) nie jest do końca dobrym treningiem bo jednak inne zachowanie masz na mapach FFA jak i kontakt AWP vs AK/M4 AD 3. Jak dla mnie za bardzo to ułatwia gre. Zróbcie chociaż tak żeby uzupełniało po głowie tak jak otek proponuje AD 5. W jaki sposób na dynamike gry wpływa bieganie z shotgunem? Jeśli chodzi Ci o wyczekiwanie to równie dobrze będą gracze wyczekiwać z glockiem, kałachem czy AWP tego nie zmienisz. Jedynie pluginem karzącym za przebywanie w danej strefie dłużej niż x czasu. Więc koło się zamyka i w takiej sytuacji spokojnie można dodać inne bronie (oczywiście nie wszystkie)
  10. Kanrin

    [KOSZ] Zmiana moda serwera

    Polecalbym może jakieś boty na początek. Przy oczekiwaniu na graczy przynajmniej dałoby się w coś już postrzelac. Usunięcie limitu awp bo jest to bezsens. Usunięcie tego automatycznego uzupełnienia magazynku Dałbym cykl map a nie tylko dd2 I dodajcie więcej broni typu shotguny (pmy niekoniecznie)
  11. poziom inglirz perfekto. żanuary kuhwa ;D
  12. Kanrin

    [KOSZ] Analizy

    no niestety chodzi mi o CS:go ;p
  13. Kanrin

    [KOSZ] Analizy

    Siemanko ma ktoś może jakieś zaufane analizy meczy? chodzi mi o kogoś kto się dobrze na tym zna i obstawia regularnie ;) Czas powrócić a czasu na analizy aktualnie nie mam ;p
  14. Wyjebane Tak Mocno że mnie nie możesz nie kochać Koncerty nasze Pytasz o mnie Pytaj, Basię o kotka Robię rap I się o nic nie spinam Nigdy się o TO nie prosiłem Samo zaczęło spływać Jak mężczyzna powinien: veni, vidi i vici! Radomski styl, skurwysynie Od poddaszy do piwnic Poczty Polskiej do teraz Jakie to nie jest glamour Dziś też mam styczność z gotówą Choć już nie noszę przekazu

  15. Pierdole nie gram w CS-a dopóki nie zrobią nerfa na ten rewolwer... Totalny kevlar dostaje w klate z dobrego kawałka i padam na strzała. Na dobra sprawe to nie warto grac awp bo z tego sie lepiej strzela... Dziękuje za takie znerfienie gry...
  16. Ok, dzięki za informacje ;) Mam nadzieje że operator gdzieś mi wynajdzie jakieś s5 zwykłe dla mnie poza neo ;p a jak nie to pierdole biore neo dla mojej a sobie i tak wezme za gotówke zwykłego ;D Można zamknąć
  17. Hello mam takie pytanko poluję na jakiś telefon celuję w Samsung galaxy s4 lte ale że nie ma go w ofertach operatora (play) Pytam Was bo chce mojej ukochanej zrobić prezent na święta i chce telefon z androidem w miare przystępnej cenie (abonament z dopłatą) Zainteresowałem się HTC M8s, Samsung Galaxy s5, Samsung Galaxy S5 NEO oraz Samsung galaxy A5 Tak więc co polecacie? (głównie chodzi mi o żywotność, dobry nie zacinający się procek i jakąś racjonalną baterie w nim) Jak coś to możecie sprawdzić oferte play w abonamencie 69.99 +20zł dopłaty do telefonu czy jest coś tam ciekawszego i godnego polecenia ;) Z góry dziękuje ;) CSHT licze na Ciebie ;p
  18. @ REFRESH
  19. Siemanko! z racji takiej, że jestem laikiem jeśli chodzi o głośniki i oraz ogólnie bardziej słyszalne sprzęty audio niż słuchawki mam do Was prośbe. Poszukuję jakiś dobrych głośników (nie satelitek) do słuchania muzyki. Ogólnie mam satelitki ale no dopóki jestem w pokoju to mi wystarczają ale czasami robię jakąś impreze w domu czy coś robie poza pokojem i chciałbym posłuchać muzyki z kompa i słabo słysze Od razu mówię że nie chce jakiś wielkich głośników wymiarowo tylko jakieś takie do 40-50cm max coś na wzór ->> http://allegro.pl/auna-linie300sf-glosniki-regalowe-70w-rms-surround-i5791234350.html Chodzi mi o to żeby to było w miare tanie a dobre celuje w granicach 100-300zł najlepiej nowe (chciałbym gwarancje)
  20. całkiem całkiem! ;)
  21. Myślę, że powinno to znaleźć się też na innych serwerach FG (Nie mówie tu o AWP)
  22. Przynajmniej mapa zaawansowana a nie 3 drogi 4 boxy, drzwi i 2 bsy
  23. Siemanko Dzisiaj znalazłem ciekawy turniej organizowany przez eNSiPlay pod patronatem Pukawki Turniej jest o tyle ciekawy że podzielony jest na 3 grupy "skillowe": 1.silver-gold 2.Master Guardian-Distinguished master Guardian (kałach - szeryf) 3.Eagle Master - Global Elite (Le - Ge) Jest to turniej 1vs1 na mapach: aim_map, aim_dust_go, awp_india. rozgrywka w trybie mr20 (1minutowe rundy) + 10rund dogrywki Jedyny "minus" to, to że trzeba zapłacić wpisowe chociaż ja sie z tego ciesze bo za organizacje takiego turnieju zapłacić 4zł to nie jest dużo Więcej informacji na eNSiplay.pl Ja już jestem zarejestrowany a Wy? ;>
  24. No ma racje ;) jak by nie patrząc, to wszystko to są ich obietnice tylko po to żeby dostać się do koryta
  25. Ogólnie aktualizacje nie są złe, chociaż tak naprawdę są to nie potrzebne aktualizacje, które tylko mieszają nie dając świeżego powiewu.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności