-
http://fragujemy.com/topic/29078-hello-to-all/ Polecam tu, jeśli coś z tego rozumiesz :p
-
Co do tych dwóch fragow to jak komuś coś nie pasuje to zapraszam na 4FUN IP macie podane na stronie. Nie rozumiem po co z DD2 robić drugi 4FUN skoro jeden w naszej sieci już jest.
-
Cześć. Otóż od pewnego czasu(prawdopodobnie przy graniu w CS 1.6 i CS:GO) wyskakuje mi taki komunikat. http://imgur.com/bXFI4bF Przyznam, że jest to dość uciążliwe, bo muszę minimalizować grę i wyłączać to coś, bo pojawia się dość często(co ~10 minut). Jeśli ktoś wiedziałby jaka jest tego przyczyna, pomoc mile widziana.
-
/menu na sayu. Ewentualnie na początku mapy powinno się pojawić. Ja tak miałem wczoraj i na następnej mapie się pojawiło.
-
352- poszło po znajomych.
-
Cześć. Mam pytanie, czy te zakola, które są najczęśćiej nad bramami, czy to na B, czy środkowy na DD2, są uznawane za tekstury i czy za wchodzenie na nie można karać gracza banem? Chodzi o te elementy, jak na screenie: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=360270132
-
[Oddzielony] Gamemenu Fragujemy.com
Batonik <3 odpowiedział(a) na stasiek21 temat w Oddzielone posty
Ogólnie świetny pomysł, na pewno pomoże wielu osobom :)- 23 odpowiedzi
-
- gamemenu
- fragujemycom
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Widzę, że się twórcy postarali. Aż zachęciło mnie do powrotu do Wiedźmina ;]
-
Widzę, że coraz ciekawiej się robi w tym naszym świecie, Rosja moim zdaniem jest takim śpiącym wulkanem, który może się obudzić i "zalać" swoich sąsiadów...
- 2 odpowiedzi
-
- ruch narodowy
- Polska
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Postów
85 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
