Jump to content

Batonik <3

Emerytowany Fragowicz
 • Content Count

  85
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

24 Positive

About Batonik <3

 • Rank
  Odważny fragowicz
 • Birthday April 9

Profile information

 • Name
  Jasiek
 • Sex
  mężczyzna

Information about Fragowicz

 • Nickname
  baton #aka famas<3
 • Favourite server
  CS 1.6 - ONLY DD2
 • I play on servers
  CS 1.6 - ZOMBIE

Fragowicz Hardware

 • System
  Windows 8.0

Recent Profile Visitors

1,011 profile views
 1. http://wklej.to/PYyKl Wykres do sytuacji wyżej, godzina 11.29-11.32. Czat nie działa, nie słychać graczy mówiących przez mikrofon, dużo osób ma lagi, gra się ścina. 11.35 - serwer na chwilę padł.
 2. http://fragujemy.com/topic/29078-hello-to-all/ Polecam tu, jeśli coś z tego rozumiesz :p
 3. Co do tych dwóch fragow to jak komuś coś nie pasuje to zapraszam na 4FUN IP macie podane na stronie. Nie rozumiem po co z DD2 robić drugi 4FUN skoro jeden w naszej sieci już jest.
 4. Cześć. Otóż od pewnego czasu(prawdopodobnie przy graniu w CS 1.6 i CS:GO) wyskakuje mi taki komunikat. http://imgur.com/bXFI4bF Przyznam, że jest to dość uciążliwe, bo muszę minimalizować grę i wyłączać to coś, bo pojawia się dość często(co ~10 minut). Jeśli ktoś wiedziałby jaka jest tego przyczyna, pomoc mile widziana.
 5. Dorzucę także swój pomiar z tej samej sytuacji, którą podał Pasiasty, z godziny 15.20. http://wklej.org/id/1735756/ PS. Z góry przepraszam, ale postanowiłem zmienić mapę, aby sprawdzić czy cokolwiek to zmieni, niestety nic nie dało, lagi dalej występują.
 6. 29 kwietnia 2015 ~15.54 - lag serwera, wszystko stawało na jakieś 5-10 sekund, w moim przypadku reconnect działał i serwer działał ~15.57 - ta sama sytuacja co wyżej, nikogo nie wyrzucało tylko stawało na chwilę wszystko pomiar wykonywany od 16.09 do 16.12 - http://wklej.org/id/1699721/ @Nesty - nie ma problemu, po prostu stwierdziłem, że trzeba zgłosić, że coś jest nie tak, w sumie mogłem dać cały pomiar, ale podpatrzyłem wyżej u kelka, że był tylko ten ostatni pasek:)
 7. /menu na sayu. Ewentualnie na początku mapy powinno się pojawić. Ja tak miałem wczoraj i na następnej mapie się pojawiło.
 8. Według mnie może i pomysł jest dobry, ale przede wszystkim musisz bardziej opisać na czym to polega, tak aby treść była zrozumiała dla wszystkich, a także konkurs był dostępny dla wszystkich użytkowników forum, ze względu na to, że nie każdy ma facebooka. Druga sprawa, jeśli coś proponujesz to należy zasponsorować nagrodę, a gdy konkurs wyjdzie dobrze, to pomyśli się nad jego ponowną organizacją i wtedy może administracja pokusi się o pomoc finansową w organizacji jednej z nagród. Do tego dochodzi to, że wiele osób zrobi wszystko, aby wygrać konkurs. Mam tu na myśli zakładanie fałszywych kont w celu oszukiwania i dawania lajków sobie samemu, więc pomysł może i jako tako dobry, ale należy pomyśleć nad jego formą, bo jeśli chodzi o konkursy to na pewno jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.
 9. 352- poszło po znajomych.
 10. Cześć. Mam pytanie, czy te zakola, które są najczęśćiej nad bramami, czy to na B, czy środkowy na DD2, są uznawane za tekstury i czy za wchodzenie na nie można karać gracza banem? Chodzi o te elementy, jak na screenie: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=360270132
 11. Ogólnie świetny pomysł, na pewno pomoże wielu osobom :)
 12. Widzę, że się twórcy postarali. Aż zachęciło mnie do powrotu do Wiedźmina ;]
 13. Widzę, że coraz ciekawiej się robi w tym naszym świecie, Rosja moim zdaniem jest takim śpiącym wulkanem, który może się obudzić i "zalać" swoich sąsiadów...
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy