Skocz do zawartości
  • Postów

    85
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Batonik <3

Emerytowany Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Batonik <3

  1. Batonik <3

    [KOSZ] serwer

    http://fragujemy.com/topic/29078-hello-to-all/ Polecam tu, jeśli coś z tego rozumiesz :p
  2. Batonik <3

    [KOSZ] asysty

    Co do tych dwóch fragow to jak komuś coś nie pasuje to zapraszam na 4FUN IP macie podane na stronie. Nie rozumiem po co z DD2 robić drugi 4FUN skoro jeden w naszej sieci już jest.
  3. Cześć. Otóż od pewnego czasu(prawdopodobnie przy graniu w CS 1.6 i CS:GO) wyskakuje mi taki komunikat. http://imgur.com/bXFI4bF Przyznam, że jest to dość uciążliwe, bo muszę minimalizować grę i wyłączać to coś, bo pojawia się dość często(co ~10 minut). Jeśli ktoś wiedziałby jaka jest tego przyczyna, pomoc mile widziana.
  4. /menu na sayu. Ewentualnie na początku mapy powinno się pojawić. Ja tak miałem wczoraj i na następnej mapie się pojawiło.
  5. 352- poszło po znajomych.
  6. Cześć. Mam pytanie, czy te zakola, które są najczęśćiej nad bramami, czy to na B, czy środkowy na DD2, są uznawane za tekstury i czy za wchodzenie na nie można karać gracza banem? Chodzi o te elementy, jak na screenie: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=360270132
  7. Ogólnie świetny pomysł, na pewno pomoże wielu osobom :)
  8. Widzę, że się twórcy postarali. Aż zachęciło mnie do powrotu do Wiedźmina ;]
  9. Widzę, że coraz ciekawiej się robi w tym naszym świecie, Rosja moim zdaniem jest takim śpiącym wulkanem, który może się obudzić i "zalać" swoich sąsiadów...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności